En Ucuz İnternet Paketi Hangisi?

en ucuz internet paketi hangisiİnternet günümüzde hemen hemen hepimizin gereksinimi, ve bazen bilgisayardan, bazen telefondan; hatta zaman zaman televizyonumuzdan internete girebiliyoruz. Fakat bu noktada, herkesin interneti kullanma amacının, bir diğerinden farklı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Kimilerimiz en ucuz internet paketini ararken, kimilerimiz de hangi internet paketinin daha çok veri alışverişine izin verdiğini sorgulamakta. Peki siz, en ucuz internet paketi hangisi biliyor musunuz? Yazımız içerisinde pek çok internet paketi arasından, sizin için en uygun olanı bulabileceksiniz.

En Ucuz İnternet Paketi Hangisi?

• FaturaNET, Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu en ucuz internet paketi; ve aylık 29.90 TL ile ücretlendirilmekte. ULTRANET16 isimli internet paketini, Türk Telekom’dan 2 yıl taahhütlü olarak temin etmeniz halinde, akıllı kota aracılığı ile aylık 29.90 TL ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Aylık 16 GB internet kullanmanıza izin veren bu paket size, 16 Mbps’ye kadar da hız limiti sunabiliyor.

• Hızlı İnternet de Türk Telekom’un bir diğer ucuz internet paketi olarak karşımıza çıkıyor. Hipernet Limitsiz, Fibernet Limitsiz, Net Limitsiz paketlerinden herhangi biri ile, 8 – 24 Mbps arası internet hızı, 35 – 50 GB arası internet kotası seçeneklerinden birini talep ettiğinizde, aylık ödemeniz gereken tutar 38 TL olarak ücretlendiriliyor.

• Bize Taşın, Turkcell SuperOnline tarafından, kullanıcılarına, aylık 19.9 TL’ye sunulan internet paketi. Pakette, 25 Mbps kullandığın kadar öde, Fiber İnternet 100 GB Adil Kullanım Kotası, Kablosuz ev telefonu, Alo hizmeti, 4 GB kota hizmetlerinin tamamına ödenmesi gereken tutar sadece 19.9 TL olarak belirtiliyor.

• Turkcell SuperOnline tarafından sunulan bir diğer ucuz internet paketinin aylık ödemesi ise 39.90 TL. Burada, ev telefonunuzu SuperOnline’ye taşımanız gerekiyor. Bu paket, Fiber internet, VDSL; ve ADSL için geçerli bulunmakta.

• Özgür İletişim, Türk NET’in sunmuş olduğu, aylık 59.90 TL faturalı internet paketinin adı. 16 Mbps hızında internet erişimi, 150 GB Adil Kullanım Kotası, 1000 Dakika telefon konuşması yer alıyor. Ve eğer engeli bir kullanıcı paketten yararlanacaksa, fiyat 44.90 TL’ye düşüyor.

• Aramıza Hoşgeldin, Türksat – Uydunet’in sunmuş olduğu en ucuz internet paketi. Aylık 20.99 TL’den sahip olabileceğiniz Aramıza Hoşgeldin paketi ile, 15 GB Adil Kullanım Kotası, 10 Mbps’ye kadar internet hızı, Kablo TV, ve TeleDünya giriş paketlerine de sahip olabiliyorsunuz. Ancak pakete bu fiyattan sahip olmak için 24 ay taahhüt vermeniz gerektiğini de belirtmeden geçmeyelim.

• SüperNet ise, Vodafone tarafından sunulan en ucuz internet paketi. Pakete, 50 GB mobil internet, 16Mbps internet hızı; ve 70 GB Adil Kullanım Kotası dahil bulunmakta.

Bir önceki yazımız olan Sony Xperia E5 Nasıl Olacak? başlıklı makalemizde Sony Xperia E5, Sony Xperia E5 nasıl olacak ve Sony Xperia E5 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.