Facebook Durum Güncelleme Değişti Facebook Durum Güncellemeleri 2013 Bilgileri

Pek çoğumuz, Facebook durum güncellemelerini hayatımızın hemen hemen her alanına katmış durumdayız. Ve, Facebook durum güncellemeleri değişti. Facebook durum güncelleme değişti; ama nasıl? İşte sizlere, Facebook durum güncellemeleri 2013 ile ilgili değişiklik bilgileri:

Facebook durum güncellemeleri yaparken hepimiz, arkadaşlarımızı etiketleyebiliyoruz. Ama, Facebook durum güncelleme işlemini yaparken, gerçekleştirdiğimiz hareketi etiketlememiz söz konusu olmuyordu… Ama artık Facebook durum güncellemeleri değişti… Televizyon izlediğinizi, süt içtiğinizi, ya da çay içtiğinizi Facebook durum güncellemeleri 2013 ile birlikte, arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz…
Facebook durum güncellemeleri değişti, ve Facebook durum güncelleme değişikliği pek çok masaüstü bilgisayar; ya da laptopta gün itibari ile görünmeye başladı, ancak Facebook durum güncellemeleri 2013 ile ilgili değişiklik henüz mobil uygulamalarda görünür değil. Facebook durum güncellemeleri 2013 ile ilgili değişikliği görebilmek için, Facebook durum güncelleme yaptığınız yerde bulunan fotoğraf; ve video yükleme kısmının hemen altına bakmanız gerekiyor. Eğer bir gülücük iconu görürseniz, siz de yeni Facebook durum güncellemelerini kullanabilir; ve siz de Facebook durum güncelleme değişti diyebilirsiniz demektir.

One thought on “Facebook Durum Güncelleme Değişti Facebook Durum Güncellemeleri 2013 Bilgileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.