Facebook Haber Kaynağı Nasıl Kapatılır Diyenler İçin

Facebook haber kaynağı nasıl kapatılırPek çoğumuzun en sık tercih ettiği sosyal paylaşım sitesi Facebook, yine çoğumuz için bir haber alma aracı niteliğinde. Bunun için, Facebook haber bandı, ya da Facebook haber kaynağını kullanıyoruz. Takip etmek istediğimiz sayfaları beğendiğimizde; ya da arkadaşlarımızın aktivitelerini görmek istediğimizde, Facebook haber kaynağı, ya da Facebook haber bandı devreye giriyor.

Ancak zaman zaman, farkında olmadan o kadar çok sayfayı beğenmiş, ya da o kadar çok kişiyi arkadaş olarak eklemiş oluyoruz ki, hal böyle olunca Facebook haber kaynağı, bizim için, içinden çıkılması çok zor bir hal alıyor. Paylaşımlar o kadar hızlı geçiyor ki, görmek istediklerimizi bile göremediğimiz zamanlar oluyor. Ya da arkadaşlarımız Facebook oyunlarını oynadıklarında paylaştıkları istekler bizi çok rahatsız eder bir hal alıyor.
Tam da bu noktada, Facebook haber kaynağı nasıl kapatılır şeklinde sorular gelmeye başlıyor. Eğer siz de Facebook haber kaynağı nasıl kapatılır diyorsanız, Google Chrome eklentisi olan News Feed Eradicator for Facebook’u kullanmanızı önerebiliriz. News Feed Eradicator for Facebook sizin, Facebook haber kaynağı nasıl kapatılır şeklindeki sorularınızın yanıtı olacaktır. Ancak bunun yanında, eğer haber kaynağınızda, sadece görmek istemediğiniz paylaşımlar varsa, sadece o paylaşımları yapan arkadaşlarınızı takip etmeyi bırakmanızı öneriyoruz. Çünkü artık Facebook bizler için, sosyal paylaşım sitesi olmasının yanında, haber alma kaynağımız olmayı da başarmış bir site olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.