Facebook Haber Kaynağınızı Social Fixer İle Özelleştirin

Social FixerBu yazımızda sizlere Social Fixer ile ilgili bilgilerden söz ederek, Social Fixer nedir, ve Social Fixer ne işe yarar sorularının yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Siz de Social Fixer ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor, Social Fixer nedir, ya da Social Fixer ne işe yarar diyorsanız, zaman kaybetmeden Social Fixer ile ilgili bilgilerimizi sizlere aktarmaya başlayalım:

Social Fixer nedir? Facebook Haber Kaynağı’nı özelleştirmeye yarayan Social Fixer, bir Google Chrome eklentisi olarak karşımıza çıkmaktadır.
Social Fixer ne işe yarar? İçerisinde bulunan çok sayıdaki ayar ile, Facebook Haber Kaynağı’nı özelleştirmeniz konusunda işinize yarayan Social Fixer, Facebook Haber Kaynağını gönlünüze göre sıralarken, istemediğiniz bağlantıları; ve bağlantı linklerini görmenizi engellerken, Facebook Haber Kaynağını dilediğinizce kullanmanızı olanaklı hale getirmeye yaramaktadır.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.