Facebook Hatalarını Bulana Facebook Ödülü En Az 500 Dolar…

İçinizde facebook üyesi olmayan var mı? Şimdi sıkı durun! Facebook üyeleri en az 500 dolardan başlayan para ödülü ile ödüllendirilecek! Hemen heyecana kapılmayın, facebook, herkese para dağıtmıyor elbette. Facebook hatalarını bulan herkes, 500 dolardan başlayan ödüllerle ödüllendirilecek… Belki de bir facebook hatası da siz bulur; ve 500 dolar ödüllerinden bir tanesini de siz kazanırsınız kim bilir?

Facebook hatalarını bulmak elbette ki kolay değildir. Facebook hatası olduğunu görüp, facebook yetkilileri ile bu durumu paylaşan kişilerin, buldukları facebook hatalarını, facebook yetkililerinden başka hiç kimseyle paylaşmamaları gerekiyor. Facebook hatasını bulan kişinin, öncelikle facebook Gizli Sorumluluk anlaşmasını onaylamış olması gerekiyor. Facebook gizli sorumluluk anlaşmasını onayladıktan sonra, bulunan facebook hatalarını facebook yetkilileri ile paylaşan kişilerin bir gün beklemeleri gerekiyor.
Facebook yetkilileri, facebook hatası kendilerine bildirildikten sonra, en geç bir gün içerisinde facebook hatasını düzeltiyorlar. Bunun sonrasında, facebook hatalarını bulan kişi, istediği şekilde facebook hatası hakkında açıklamalarda bulunabiliyor. Facebook ödülü olan en az 500 doların ise sınırı yok. Yani siz, kaç tane facebook hatası bulursanız, o kadar çok facebook ödülü almaya hak kazanıyorsunuz.
O halde facebook üyelerinin yapmaları gereken tek şey, facebook hatası bulmaya çalışmak… Bu ise biraz zor bir durum olsa gerek. Ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.