Facebook Kapanıyor Mu? Facebook Kapanacak Mı?

Facebook profilime kim bakmışTİB ilk olarak Twitter, sonrasında da dün itibari ile, Türkiye’den Youtube erişimini engelledi. Bunun üzerine pek çok kişinin aklına şu soru geldi: Facebook kapatılıyor mu, Facebook kapanacak mı, Facebook kapanıyor mu? Biz de bu nedenle sizlere bu yazımızda, Facebook hakkında bilgiler aktarmak istedik, ve, yazımızın başında belirtelim: Evet, Facebook da kapanabilir…

Elde edilen bilgiler, ve gerçekleştirilen bazı haberlere göre, TİB’e, Facebook’un kapatılması için gerekli başvuru yapıldı, artık TİB’in gerekli düzenlemeleri yapması bekleniyor. Fakat bu haberlerin doğruluğuna ilişkin bir netlik elde edilmiş değil, çünkü, Twitter, ve Youtube’nin kapatılması bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmişti. Facebook için verilen başvuru haberi ise, dün akşam saatlerinde yayınlandı, ancak, sosyal paylaşım sitesi Facebook, halen kullanılabiliyor.
Umudumuz, yakın zamanda Twitter; ve Youtube’ye erişebilmek. Bunun yanında Facebook’un da kapatılmaması. Arzumuz, sakıncalı sayfaların kaldırılması. Umarız en kısa zamanda, bu zor günler aşılır.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.