Facebook Kişi Listesi Ve Facebook Listeler Özelliği

Bu yazımızda sizlere, Facebook kişi listesini gruplandırmak için, belki de çok fazla bilmediğiniz Facebook listeler özelliğinden söz edeceğiz. Facebook listeler özelliğinin hayatınızı çok kolaylaştıracağını belirtmeliyiz, ancak şu bilgiyi de unutmamalıyız ki: Facebook listeler, Facebook kullananların %28’i haricinde hiç birisi Facebook listeler özelliğini kullanmıyor.

Facebook listeleri sayesinde, Facebook kişi listesini, iş, okul, aile gibi gruplara bölebilmeniz mümkün. Facebook listeler ile ayırdığınız Facebook kişi listeniz sayesinde, hangi paylaşımlarınızı kimlerle yapabileceğinize daha kolay karar verebilmeniz de olanaklar dahilinde. Madem Facebook kişi listesi bu kadar avantajlı özellikler sunan Facebook listelere sahip, o halde biz de size, Facebook listeler hakkında daha fazla bilgi verelim:
Facebook listeler özelliği sayesinde, Facebook kişi listesi oluşturmak için yapmanız gereken şey: Facebook ekranınızın sol tarafında bulunan Arkadaşlar butonuna tıklamak. Burada Facebook listelerinin bazılarını görebilmeniz mümkün olacak. İsterseniz, Facebook kişi listesi kapsamında yer alan Facebook listelerini kullanabilirsiniz. İsterseniz de Facebook kişi listesine Facebook listeleri arasında yer alan yeni bir liste eklemek için Liste Oluştur’a tıklayabilirsiniz. Sonrasında ise, Facebook kişi listesindeki arkadaşlarınızı Facebook listelerine eklemeniz yeterli olacak…

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.