Facebook Mesajları Paralı Oluyor… İşte Detaylar

Facebook mesajları paralı oluyor… Bu yazımızda sizlere, Facebook mesajları paralı oluyor konusu ile ilgili gerekli bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Facebook mesajları ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, Facebook mesajları ile ilgili bilgileri size aktarmaya başlayalım:

Facebook mesajları hepimizin mesaj listesine tam olarak geliyor… Böyle olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Facebook mesajları hiç birimizin listesine tam olarak gelmiyor. Facebook arkadaş listesinde bulunmayan kişilerin gönderdiği Facebook mesajları, Facebook mesajları Diğer klasöründe biriktiriliyor.
Facebook mesajları Diğer klasöründe biriken Facebook mesajlarından pek çoğumuzun haberi yok. Öyle ki, şu anda Facebook mesajları diğer klasörünüze baktığınızda, çok sayıda Facebook mesajları ile karşılaşmanız muhtemel…
Aynı şekilde sizin de Facebook arkadaş listesinde yer almayan kişilere göndermiş olduğunuz Facebook mesajları, onların Facebook mesajları Diğer klasöründe birikiyor, ve onlar da sizin gönderdiğiniz Facebook mesajlarını göremiyorlar… Bu durumun bir çözümü olmalı; ama nasıl?
Facebook mesajları paralı oluyor haberi tam da bu noktada devreye giriyor; ve diyelim ki siz bir ilkokul arkadaşınızı buldunuz, Facebook arkadaş listesinde değil; ama siz ona Facebook mesajları göndermek istiyorsunuz. Arkadaşınız Facebook mesajları diğer klasörüne bakmaz ise, sizin gönderdiğiniz Facebook mesajlarını göremeyecek. Eğer bilmiyorsa da zaten Facebook mesajları diğer listesine hiç bakmayacak, ve Facebook mesajlarınızı hiç göremeyecek.
Facebook mesajları paralı oluyor bilgisi ile, ilk mesajınızı 1$’a göndermeniz halinde, gönderdiğiniz Facebook mesajları arkadaşınızın Facebook mesaj kutusuna direk düşecek. Ve sizin gönderdiğiniz Facebook mesajlarını rahatlıkla okuyabilecek. Ancak bu uygulama, şu an için belirli bir grup üzerinde test ediliyor. Belirli zaman sonra herkesin aynı uygulamadan yararlanacağını belirtmemiz gerekmektedir. Diyelim ki siz Facebook mesajları paralı oluyor uygulamasından yararlanmak istemediniz, bu durumda, Facebook mesajlarının, Facebook mesajları Diğer klasörüne düşmesine engel olamayacaksınız…

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.