Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?

Facebook Messenger nasıl kapatılırSosyal medyada en sık kullandığımız platformlar, Facebook; ve Twitter… Akıllı telefonlar ise, artık en yakın arkadaşlarımız… Hal böyle olunca, Facebook Messenger’i de çok sık kullanıyoruz. İnternetimizin kapalı olduğu zamanlarda sorun yok; ama internet açık iken, en olmadık zamanlarda Facebook Messenger bildirim sesleri ile bizi rahatsız edebiliyor. Peki bu rahatsızlık halinden kurtulmak için Facebook Messenger nasıl kapatılır, Facebook Messenger nasıl kapanır? Gelin, Facebook Messenger’i istediğiniz zaman kullanıp, istemediğiniz zaman kullanmamanın yolunu öğrenelim…

Facebook Messenger Nasıl Kapatılır?
Facebook Messenger Nasıl Kapanır?

Facebook Messenger’i kapatmak için ilk olarak açmalı; sonrasında da Kişi Listesinin olduğu yere ulaşın. Ardından, en üstte, sağda bulunan Ayarlar butonuna tıklayın. Buradan Bildirimler Ve Sesler’e tıklayın. Burada en üstte, sağda yer alan, Bildirimler Ve Sesler işaretini sola kaydırın, yani kapatın… Böylece, Facebook Messenger üzerinden isteyen herkes size ulaşır, ancak bildirim sesleri sizi rahatsız etmez.

Ancak komple Facebook Messenger’i kapatmak istiyorsanız şunu yapın, Telefonunuzun Menü’sünden Ayarlar’a ulaşın. Daha Fazla, ve Uygulama Yöneticisi’ne gidin. Karşınıza çıkacak olan listeden Messenger’i seçin. Sonrasında Durmaya Zorla diyerek, açılan pencerede Tamam’a tıklayın. Bu şekilde Facebook Messenger’i komple, istediğiniz zaman açmak üzere kapatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.