Facebook Önemli Gelişme Nasıl Eklenir?

Facebook fotoğraf düzenlemesiGünümüzde en çok kullanılan sosyal medya olan Facebook her geçen gün bir yeni özellik ile karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda facebook için geliştirilen yeni özelliklerden birisi olan facebook önemli gelişme nasıl eklenir ve nasıl kaldırılır sorularına cevap vermiş olacağız.

Facebook önemli gelişme nasıl eklenir sorusunun cevabı son derece basittir. Önemli gelişme eklemek isteyen kullanıcılar ilk olarak facebook hesaplarından giriş yaparak profiline gitmelidir. Facebook Zaman Tüneli ile birlikte gelen özelliklerden birisi olan önemli gelişme için “İş ve Eğitim, Aile ve İlişkiler, Ev Ve Yaşam, Sağlık ve Sıhhat ile Seyahat ve Deneyimler” seçenekleri bulunmaktadır. Kişi, hayatında önemli bir gelişme olduğunda facebook önemli gelişme özelliğini kullanarak bunu sevdikleriyle veya dilediği kişilerle paylaşabilmektedir. Facebook önemli gelişme ekleyemiyorum diye sorun yaşayan kişiler profillerinde ilgili alana dilediği gibi bir paylaşımda bulunabilirler. Bunun için yukarıda bahsettiğimiz adımların yapılması yeterli olacaktır.

Facebook önemli gelişme kaldırmak konusu biraz daha farklı ve zorlu olmaktadır. Kişi, önemli gelişmeyi kaldırmak istediği zaman ilgili paylaşımı bulana kadar duvarından gezinmek zorundadır. Daha sonra ilgili paylaşıma tıklayarak silinebilir. Facebook önemli gelişme ekleyerek hayatınızdaki önemli gelişmeleri sevdiklerinizle ya da dilediğiniz kişilerle hızlı ve güvenilir bir biçimde paylaşabilirsiniz. Önemli gelişme eklerken sizden konum eklemesi de istenecektir. Ayrıca önemli gelişme eklenirken ne zaman olduğuna dair bir tarih bilgisini de isteyecektir.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.