Facebook sayfa onaylatma nasıl yapılır?

Facebook sayfa onaylatmaFacebook sayfa onaylatma, İngilizce’de Verified Page olarak biliniyor; ve Facebook sayfa onaylatma 2016 yılında oldukça gündemde olan bir durum. Bu şekilde profil adınızın yanında bir mavi tik işareti görülüyor. Bu şu anlama geliyor: Facebook hesabınız doğru; ve güvenilir, ve bu durum Facebook tarafından da onaylanmıştır. Peki Facebook sayfa onaylatma nasıl yapılır? Şimdi sizlere bu sorunun yanıtını vereceğiz.

Facebook Sayfa Onaylatma Nasıl Yapılır?

Verified Page aslında Facebook hesabından, Yardım butonuna tıkladığınızda gerçekleştirebileceğiniz bir uygulama; ama bunun belli kriterleri var; örneğin, hesabınız belli bir kitleye ulaşmış olmalı, günlük erişim istatistiklerinin belli bir hedefi aşmış olması da gerekiyor… Ama biz size bunun başka bir yolundan söz edeceğiz.

Yardım butonuna tıkladınız, buradan da Nasıl Sayfamı Doğrularım linkine tıkladınız diyelim… Alacağınız yanıt şu: Şimdilik Bulunduğunuz Bölgede Gri Doğrulama Kartı İsteklerini Kabul Etmiyoruz… Peki ne yapacaksınız?

Türkiye’de, Facebook ile işbirliği içerisinde çalışan bazı sosyal medya kanalları, sizden belli bir danışmanlık ücreti alıyor, ve Facebook sayfa onaylatma 2016 işleminizi bu şekilde Facebook’a yaptırabiliyor.

Ülkemizde, her ne kadar Facebook sayfa onaylatma desteği bulunmasa da, pek çok kişinin sayfasının onaylanmış olduğunu görebiliyoruz. Bunu siz de gerçekleştirmek istiyorsanız, Sosyopat Sosyal Medya Ajansı’na ulaşarak işleminizi yapmalarını, ücret karşılığında talep edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.