Facebook Yeni Uygulamalarından Biri: Facebook Tanışma Odası

Bu yazımız, Facebook yeni uygulamalarından bir tanesini size anlatacak. Facebook yeni uygulamaları arasında, Facebook yakındaki arkadaşlarımı bul işlevinden söz edeceğiz sizlere, ve Facebook Tanışma Odası’ndan… Pek çoğunuzun, Facebook yeni uygulamaları arasında yer alan Facebook yakındaki arkadaşlarımı bul, ve Facebook Tanışma Odası’ndan henüz haberi bile yok… Sizleri haberdar etmek istedik:

Facebook yeni uygulamaları arasında yer alan Facebook yakındaki arkadaşlarımı bul; ve Facebook tanışma odası, Facebook GPS özelliğini kullanıyor. Facebook Tanışma Odası’na girdiğinizde, size yakın olan arkadaşlarınız, Facebook GPS özelliği sayesinde sizlere gösteriliyor, hatta, Facebook Tanışma Odası’nda, sizin arkadaşınız olmayan, fakat, Facebook GPS koordinatları size yakın olan kişiler de size gösteriliyor, Arkadaşınız olmayanların size, Facebook Tanışma Odası’nda, Diğerleri olarak gösterildiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Facebook GPS özelliğinden faydalanarak, Facebook yeni uygulamaları arasına giren Facebook yakın arkadaşlarımı bul özelliği, sadece Facebook Tanışma Odası’nda bulunan kişiler için aktif olacak, yani, Facebook GPS özelliği, sizin gizliliğinizi riske atmayacak, siz, Facebook Tanışma Odası’na girmediğiniz sürece… Facebook yakın arkadaşlarımı bul özelliği sayesinde, daha sosyal olabilmeniz olanaklı hale gelecek. Ancak belirtmeliyiz: Facebook yeni uygulamaları arasında yer alan Facebook yakın arkadaşlarımı bul özelliği henüz, bazı kişiler için görünüyor olsa da, herkes için aktif değil.
Facebook yakın arkadaşlarımı bul, ve Facebook Tanışma Odası’nı nasıl kullanacaksınız peki? İOS ve Android işletim sistemleri için: Menü, Uygulamalar, Arkadaşları bul, diğer araçlar, yakındaki arkadaşları bul… sıralaması takip edilecek. Mobil Web kullanıcılarının ise, gerekli internet adresini ziyaret etmeleri gerekiyor…

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.