Facebookta Arkadaş Ekleyemiyorum Neden? Facebookta Arkadaş Ekleyememe Sorunu

Facebookta arkadaş ekleyememeBu yazımızda sizlere, Facebookta arkadaş ekleyemiyorum diyenler için, Facebookta arkadaş ekleyemyorum neden sorusunun yanıtından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de Facebookta arkadaş ekleyememe gibi bir probleminiz varsa, Facebookta arkadaş ekleyemiyorum neden sorusunun yanıtına birlikte göz atalım, ve birlikte, biraz şaşıralım…

Facebookta arkadaş ekleyemiyorum diyenler arasında yer alıyorsanız, Facebookta arkadaş ekleyememe problemi için sorduğunuz Facebookta arkadaş ekleyemiyorum neden sorusunun yanıtını kendinizde aramanız gerekmektedir. Nedenine gelecek olursak, son zamanlarda çok fazla kişiyi, Facebookta arkadaş ekleme yolu ile listenize dahil etti iseniz… Facebookta arkadaş ekleyemiyorum demeye başlarsınız… Facebookta arkadaş ekleme imkanınız, Facebook tarafından elinizden alınır… Yani, cezalandırılırsınız…
Facebookta arkadaş ekleyememe sorunu ile karşı karşıya kalmanıza neden olan arkadaşlarınız da olabilir. Facebookta arkadaş ekleyemiyorum neden diyenler, diyelim ki bir kişiye Facebookta arkadaş ekleme isteği gönderdiniz, ve o kişi de, sizi tanımadığı, ya da başka bir sebepten dolayı istenmeyen olarak işaretleyebilir. Bu durum sizin, Facebookta arkadaş ekleyemiyorum demenize neden olur; kısa bir süre, sadece o kişi için değil, herkes için Facebookta arkadaş ekleyememe sorunu ile karşı karşıya kalırsınız.
Facebookta arkadaş ekleyememe sorununun başka bir nedeni de, ortak arkadaşınız bulunmayan bir kaç kişiye, arka arkaya Facebookta arkadaş ekleme isteği göndermenizden kaynaklanabilir. Bu nedenle, ortak arkadaşınız olmayan çok sayıda kişiye, arka arkaya Facebookta arkadaş ekleme isteği göndermemeye dikkat etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.