Facebookunuzda Şu Anda Neler Oluyor?

Facebook yeniliklerine her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Şu anda test aşamasında olan facebook yeniliği ise, şu anda neler oluyor adı ile anılmakta. Facebook kullanıcılarının sadece %1’inin görebildiği bu özellik, belki sizin facebook sayfanızda da test ediliyor. Facebook yenilikleri dahilinde test aşamasında olan şu anda neler oluyor, nasıl bir özellik sağlıyor, dilerseniz birlikte göz atalım:

Facebook üyesi iseniz, muhtemelen pek çok arkadaşınız vardır. Arkadaşlarınız duvarlarında paylaştıkları durumlarını, beğendikleri resimleri, yorum yaptıkları videoları ile sizin bilginiz dahilinde olacaklar; hem de siz hiç sayfa yenilemesi yapmadan, şu anda neler oluyor ile…
Şu anda neler oluyor ile desteklenen facebook yenilikleri içerisinde bu uygulamanın gerçekleştirilmesinin nedeni, kullanıcıların, sürekli sayfa yenilemek; ya da arkadaşlarının sayfalarını tek tek dolaşmak durumunda kalmalarını önlemek… Ancak, şu anda neler oluyor uygulamasının bir dezavantajı var; bu da: şu anda neler oluyor uygulaması, facebook ana sayfanızda sağ tarafta yer alıyor; ancak bir de ana sayfanın ortasında facebook haberleri yer alıyor; yani, arkadaşlarınızın o anda neler yaptıkları, anasayfanın ortasında da yer alıyor. Bu nedenle, şu anda neler oluyor uygulaması ile, facebook haberlerinde aynı bilgilerin yer alması muhtemel. Test aşamasında olan şu anda neler oluyor ile, bu duruma bir çözüm bulunmaya çalışılıyor.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.