Geçici Profil Resmi Yapma

gecici-profil-resmi-facebookGeçici profil resmi ne için gerekli, öncelikle sizlere bundan söz edelim, çünkü geçici profil resmi Facebook için artık mümkün… Diyelim ki yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile geçici profil resmi olarak Türk bayrağı kullanmak istediniz. Ama 30 Ekim’de yeniden, önceki kullandığınız profil resminize geri dönmek istiyorsunuz… İşte geçici profil resmi Facebook’ta bu işe yarıyor: Türk bayrağı, sizin profilinizde istediğiniz kadar kalabiliyor, ki bu süre bir saat de olabilir, bir kaç yıl da; ve belirttiğiniz sürenin sonunda kullanmakta olduğunuz fotoğraf profilinize geri dönüyor…Peki geçici profil resmi yapma adına hangi adımları takip etmelisiniz?

Geçici Profil Resmi Yapma

• İlk olarak Facebook profilinize girin.
• Sonrasında, profil resminin üzerinde bulunan, Profil Resmi Güncelle’ye tıklayın.
• Bu aşamada, ister yeni bir fotoğraf yükleyin, ister kameranızdan resim çekin, isterseniz de, daha önce kullandığınız bir profil resmini yeniden aktif edin.
• Geçici profil resmini seçme işinizin bitmesinin ardından, pencerenin sol alt kısmında yer alan, Geçici Yap butonuna dokunun.
• Karşınıza çıkacak zaman dilimlerinden birini seçin, ve geçici profil resmi Facebook’ta ne kadar kalmalı, bunu belirleyin.
• İşlem tamamdır.

Facebook Mesaj İstekleri

Eğer isterseniz, kullanmakta olduğunuz, belki de kendi resminizin üzerine de efektler ekleyerek tepki, ve desteklerinizi bildirebilirsiniz. Bunun da geçici olabileceğini, efektsiz resminizin yeniden yerine gelebileceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.