Ortak Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Ortak Facebook Hesabı Açmak

Ortak Facebook hesabı açmak; ya da ortak Facebook hesabı nasıl açılır? Ortak Facebook hesabı açan sevgililer sizce bunu nasıl yapıyor? Şimdi bildiğiniz her şeyi, ve tüm bu soruları unutun… Ortak Facebook hesabı açmak sizin için artık gereksiz. Ortak Facebook hesabı açan sevgilileri de unutun… Ortak Facebook hesabı nasıl açılır sorusunun yanıtı için ise hiç bir şey yapmanıza gerek yok… Facebook, ortak Facebook hesabı açmak konusunda size bir yardımda bulunmaya karar verdi, ve iki kişilik sayfalar oluşturmaya başladı… Güzel haber değil mi?

Ortak Facebook hesabı açmak için yapılması gereken şudur: ortak Facebook hesabı nasıl açılır diyenlerin, ortak Facebook hesabı oluşturmak istedikleri kişinin sayfasına gitmeleri; ve burada, arkadaşlık kısmının hemen altında bulunan Ayarlar’a tıklamaları gerekmektedir. Ortak Facebook hesabı açan sevgililer sonrasında ise, Arkadaşlığı Göster butonuna tıklamalıdırlar.
Ortak Facebook hesabı açmak sonucunda ortaya çıkan sayfada, kapak fotoğrafı olarak, iki kişinin çekildiği fotoğraf kullanılabilir, ortak beğeniler, paylaşımlar; ve durum güncellemeleri, ortak Facebook hesabı açmak sonucunda oluşturulan sayfada görülebilir. Bu uygulamanın henüz test aşamasında olduğunu, kısa zaman içerisinde herkesin kullanımına sunulacağını; ve herhangi iki arkadaşa ait bir ortak Facebook hesabının bulunabileceğini belirtmemiz gerekmektedir…

One thought on “Ortak Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Ortak Facebook Hesabı Açmak

  1. mrhb ben ortak bir tane facebook actım ama ben giremiyorum yanlış e posta diyor sevgilim giriyor ama ben giremiyorum lütfen yardımcın oluru musunuz???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.