Zaman Tüneli Ne Zaman Zorunlu Olacak Merak Ediyor Musunuz?

Sizlere, daha önceki yazılarımızda da, zaman tüneli zorunluluğundan söz etmiştik. Pek çoğumuz zaman tünelini kullanmaya başladı ama, büyük bir çoğunluğumuz da hala Facebook‘un eski profil düzenini kullanmaya devam ediyor. Peki Facebook’ta zaman tüneline kimler nasıl geçti? Zaman tüneli ne zaman zorunlu olacak?

Zaman tüneline geçiş, kimileri için isteyerek gerçekleşti, Facebook’ta yeni düzene uyum sağlamak isteyenler, zaman tüneline geçişi bilinçli bir şekilde gerçekleştirdiler, ve zaman tünelinden çıkmanın mümkün olmadığını görüp, durumu kabullenerek, Facebook zaman tünelini dizayn etmeye başladılar.
Bir de, denemek için zaman tüneline geçişi deneyenler oldu; onlar zaman tünelinden çıkışı çok aradılar; hatta pek çok alternatif sayfa beğenerek, Facebook zaman tünelinden çıkmayı denediler, kimileri virüs kaptı; kimileri şifrelerini çaldırdı… Mecbur onlar da Facebook profillerini zaman tünelinde kullanmaya devam ettiler.
Bir de tabiri caizse, uyanık bir Facebook kullanıcı grubu var. Onlar, Facebook zaman tünelinden çıkmanın mümkün olmadığını bilen, aceleci olmayan kişiler. Facebook zaman tüneline geçiş yapmadılar. Fakat şimdi onların aklında şu soru var: zaman tüneli ne zaman zorunlu olacak?
Tam da bu noktada, Facebook yetkililerinden gelen bir açıklama söz konusu: Facebook zaman tüneline geçiş zorunlu olacak, çünkü, Facebook yetkilileri, tüm Facebook profillerini aynı düzende görmek istiyorlar. 2012 senesinin sonbahar aylarında, zaman tüneli zorunlu olacak bilgisi, Facebook yetkilieri tarafından alınarak sizlere, sitemiz aracılığı ile aktarılmış bulunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4, 24 saatte 5,884,184 kez İndirildi başlıklı makalemizde firefox 4.0, firefox son sürüm ve mozilla firefox hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.