Google Chrome 16 Final Sürümü Yayınlandı

Google’nin beğenilen web tarayıcısı, internet tarayıcıları arasında liderlik koltuğuna yerleşen Google Chrome’nin Final sürümü yayınlandı. Google Chrome 16 ile, bir internet tarayıcısında istediğinizin çok daha fazlasını yapabilme şansına sahip olacaksınız. Google Chrome Final sürüm size öyle avantajlar sunuyor ki, bilgisayarınızda oluşturduğunuz farklı kullanıcı hesapları gibi, Google Chrome 16’da da farklı kullanıcı hesapları oluşturmanıza olanak sağlanıyor. Google Chrome internet tarayıcısı kullanımını aileniz ile birlikte gerçekleştiriyorsanız, ve aynı internet sitelerine, farklı kullanıcı adları ile giriş yapıyorsanız, girişini gerçekleştirdiğiniz her bir kullanıcı adı için, farklı bir Google Chrome kullanıcı hesabı oluşturabileceksiniz. Google Chrome kullanıcı hesaplarında ayrıca, farklı yer imleri kullanma olanağına da sahip olacaksınız. Farklı kullanıcı hesaplarında farklı geçmiş kayıtları; farklı Google Chrome eklentileri; ve farklı internet uygulamaları gerçekleştirmeniz de olanaklı hale gelecektir… Kısacası Google Chrome 16 Final sürümünü, farklı kullanıcı hesaplarında, ailenizin tüm fertleri ile birlikte, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Google Chrome 16 Final sürümünü indirip, farklı kullanıcı hesapları kullandığınızda, şunu unutmamanız da, Google tarafından sizlere aktarılıyor: Google Chrome, kullanıcı hesaplarındaki bilgileri diğer kullanıcılardan saklamaz. Yani, bilgisayarınızı kullandığınız kişilere güveniyorsanız farklı kullanıcı hesaplarında özel bilgilerinizi saklamalısınız; Google Chrome 16 Final sürümünde herhangi bir şifreleme bulunmamakta; ve bir kullanıcı, diğer kullanıcıların bilgilerine, bir kaç tıklama ile ulaşabilmektedir.
Google Chrome 16 Google Chrome Final sürümünde, Google Chrome isimli internet tarayıcısının performansının arttırıldığı da, Google tarafından resmi bir açıklama ile açıklanmamış dahi olsa, bunu sizlere aktaralım.. Google Chrome 16 Final sürümünde ayrıca, eski Google Chrome sürümlerinde bulunan kritik olan altı adet olmak üzere, toplamda 15 adet açık kapatılmış bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Avea Jet Modem İle Avea İnternete Bağlanmak Mümkün başlıklı makalemizde 9495, Avea internet ve Avea Jet Modem hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.