Google Tablet Nexus 7 Tablet Özellikleri Ve Nexus 7 Tablet Fiyatı

Bu yazımızda sizlere Nexus 7 tablet hakkında bilgiler vererek, Nexus 7 tablet özelliklerinden söz edeceğiz. Bugünlerde aklınızda bir tablet PC almak var ise, bizim size Nexus 7 tablet ile ilgili fikirlerimizi söylememiz gerekiyor. O halde, bakalım Nexus 7 tablet, ve Nexus 7 tablet özellikleri nasıl şekillenmiş:

Nexus 7 tablet, öncelikle Google tablet olarak biliniyor. Nexus 7 tablet olarak bilinen Google tablet Asus tarafından üretildi. Peki ya Nexus 7 tablet özellikleri neler? Nexus 7 tablet özellikleri arasında ilk olarak Tegra 3 işlemcisinden söz etmek gerekiyor, bu işlemcinin çekirdek sayısı dört, ve 1.3 GHz olarak hızlandırılmış durumda. Nexus 7 tablet öçzellikleri arasında GPU’dan da söz etmemiz gerekiyor. GeForce GPU, 12 çekirdekli. Google tableti anlatmaya devam ederken, Nexus 7 tablet özellikleri arasında, 1 GB RAM’dan söz etmeyi de elbette unutmayacağız.
Nexus 7 tablet iki farklı sürüm ile geliyor: 8 GB; ve 16 GB dahili hafızaya sahip iki adet Google tabletten söz etmemiz olanaklı. Nexus 7 tablet özellikleri arasında IPS ekranından da söz etmemiz gerekli, ekran çözünürlüğü ise, 1280 x 800… Nexus 7 tabletin ön yüz kamerası ise 1.2 MegaPiksel. Google tabletin, NFC destekli olduğu tahmin ediliyor.
Google tablet Android 4.1 işletim sistemi ile, yani Android Jelly Bean ile çalışacak. Peki ya Nexus 7 tablet fiyatı ne? Nexus 7 tablet fiyatı yurtdışı için şu şekilde belirtiliyor:
Nexus 7 tablet fiyatı 8 GB hafıza için 199$
Nexus 7 tablet fiyatı 16 GB hafıza için 249$…
Nexus 7 tablet fiyatı, uygunluğu, ve özellikleri dolayısı ile, tablet PC piyasasına bomba gibi düşeceğe benziyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.