Google Tablet Nexus 7 Tablet Özellikleri Ve Nexus 7 Tablet Fiyatı

Bu yazımızda sizlere Nexus 7 tablet hakkında bilgiler vererek, Nexus 7 tablet özelliklerinden söz edeceğiz. Bugünlerde aklınızda bir tablet PC almak var ise, bizim size Nexus 7 tablet ile ilgili fikirlerimizi söylememiz gerekiyor. O halde, bakalım Nexus 7 tablet, ve Nexus 7 tablet özellikleri nasıl şekillenmiş:

Nexus 7 tablet, öncelikle Google tablet olarak biliniyor. Nexus 7 tablet olarak bilinen Google tablet Asus tarafından üretildi. Peki ya Nexus 7 tablet özellikleri neler? Nexus 7 tablet özellikleri arasında ilk olarak Tegra 3 işlemcisinden söz etmek gerekiyor, bu işlemcinin çekirdek sayısı dört, ve 1.3 GHz olarak hızlandırılmış durumda. Nexus 7 tablet öçzellikleri arasında GPU’dan da söz etmemiz gerekiyor. GeForce GPU, 12 çekirdekli. Google tableti anlatmaya devam ederken, Nexus 7 tablet özellikleri arasında, 1 GB RAM’dan söz etmeyi de elbette unutmayacağız.
Nexus 7 tablet iki farklı sürüm ile geliyor: 8 GB; ve 16 GB dahili hafızaya sahip iki adet Google tabletten söz etmemiz olanaklı. Nexus 7 tablet özellikleri arasında IPS ekranından da söz etmemiz gerekli, ekran çözünürlüğü ise, 1280 x 800… Nexus 7 tabletin ön yüz kamerası ise 1.2 MegaPiksel. Google tabletin, NFC destekli olduğu tahmin ediliyor.
Google tablet Android 4.1 işletim sistemi ile, yani Android Jelly Bean ile çalışacak. Peki ya Nexus 7 tablet fiyatı ne? Nexus 7 tablet fiyatı yurtdışı için şu şekilde belirtiliyor:
Nexus 7 tablet fiyatı 8 GB hafıza için 199$
Nexus 7 tablet fiyatı 16 GB hafıza için 249$…
Nexus 7 tablet fiyatı, uygunluğu, ve özellikleri dolayısı ile, tablet PC piyasasına bomba gibi düşeceğe benziyor…

Bir önceki yazımız olan Turkcell Süperonline İle Kullanıcı Dostu Superonline İnternet Paketleri başlıklı makalemizde Esnek Kotalı İnternet, Fiber Hıza Devam ve Superonline internet paketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.