Gmail Adresi Kime Ait Nasıl Öğrenilir?

Gmail adresi kime aitBu yazımızda sizlere, Gmail kime ait, Gmail adresi kime ait, ve Gmail adresinin kime ait olduğunu öğrenme ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Gmail kime ait, ya da Gmail adresi kime ait diyor, ve size gelen Gmail uzantılı bir adresten konuşma isteği, ya da mailin kim tarafından gönderildiğini öğrenmek istiyorsanız, hemen Gmail adresinin kime ait olduğunu öğrenme hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım… Ama ilk olarak bir Gmail uzantılı mail adresiniz bulunması gerektiğini de belirtelim…

İlk olarak var olan Gmail hesabınıza giriş yapıyor, sonrasında da sol alt kısımda yer alan Hangouts kısmına tıklıyorsunuz. Bunun sonrasında ise yine sol tarafa bakmanız gerekiyor, arama kutucuğunda, e-posta olduğunu gördüğünüz yere, Gmail adresi kime ait dediğiniz Gmail adresini yazmanız gerekiyor.
Sonrasında karşınıza, girmiş olduğunuz Gmail adresinin kime ait olduğunu belirten isim bilgisi çıkacaktır. Bunun üzerine tıklarsanız, o kişinin Google Plus hesabına da ulaşır, profil resmi, ve kendisi ile ilgili verdiği diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hashtag Nedir? Hashtag Nasıl Eklenir? başlıklı makalemizde Hashtag, Hashtag nasıl eklenir ve Hashtag nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.