Google+ Davetiyesi Almak İçin Hazır mısınız?

Önceki yazımızda sizlere Google+ hakkında bir takım bilgiler vermeye çalışmıştık. Google+ Facebooka rakip bir sosyal ağ olacak şeklinde açıklamalar yapılmasına karşın, google artı ile ilgili çok fazla bilgi sahibi değiliz. Ancak bildiğimiz bir takım şeler de yok değil. Örneğin: Google+ davetiye sistemiyle çalışacak. Yani, Google+’ya giriş yapabilmek için sizin e-posta adresinize bir google+ davetiyesi gönderilmesi gerekecek. Bu davetiyeyi alamayanlar, Google+ girişi yapamayacak. Siz eğer herkesten önce Google+ kullanıcısı olmak; ve arkadaşlarınızı Google+ davetiyesi göndererek Google+ üyesi yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken şeyin çok basit olduğunu söylemeliyz…

Farzedin ki siz Google+ üyesi olmak istiyorsunuz; ancak size google+ davetiyesi gönderebilecek hiç kimsenin yok. Peki ne yapmalısınız? Size google+ davetiyesi gönderecek kimsenin yoksa biz varız…! Google+ davetiyesi almak ve google+ üyesi olmak, sizin için, bir küçük form doldurmak kadar kolay… Nasıl mı? Google+ üyesi olarak google+’nın ayrıcalıklarından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey, size vereceğimiz adrese tıklamak; ve adınız ile e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna tıklamak. Siz google+ üyesi olmak istiyorsanız, Google+ size google+ davetiyesini kendisi gönderebilir; ne dersiniz?
Google+ davetiyesi almak için Buraya tıklamanız yeterli…

Bir önceki yazımız olan Twitterda En Çok Takip Edilen Türk: Abdullah Gül başlıklı makalemizde Abdullah Gül twitter, twitter ve twitter istatistikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.