Google+ Davetiyesi Almak İçin Yorum Yaz

Bildiğiniz gibi yeni sosyal paylaşım sitesi Google+ projesi henüz deneme aşamasında. Ve bu nedenle de Google+ davetiyesi olmadan Google+ üyesi olabilmeniz mümkün değil. Ancak, Ebidunya.Com olarak sizlere bir ayrıcalık sunuyor, ve Google+ davetiyesi almak isteyen arkadaşlarımızı Google+’ya kaydedip, bir adet Google+ davetiyesini mail adreslerine gönderiyoruz…

Google+ davetiyesi almak için yapmanız gereken şey ise çok basit: Yazımızın altında yer alan Yorum yaz bölümündeki formu doldurarak, mail adresinizi bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. Google+ davetiyesi almak için göndermiş olduğunuz mail adresi sitemizde yayınlanmayacak; ancak biz sizin için bir Google+ davetiyesi göndereceğiz.
Google+da neler var, neden google+ davetiyesi almalıyız şeklindeki sorularınız için kısaca google+ sayfasına bir göz gezdirelim: Google+ üst menüsünde: posta, takvim, dökümanlar, fotoğraflar, reader, web, diğer… şeklinde bir menü yer alıyor. Google+ sol menüye baktığımızda, listemizde ekli olan kişiler, konular; ve sohbet yer alıyor. Google+ sağ menüsünde, davetiye bölümü, videolu sohbet bölümü, mobil kayıt bölümü yer alıyor.
Google+’da ortaya baktığımızda ise Facebook’taki gibi bir paylaşım alanı ile karşılaşıyoruz.
Google+’yı görünüm olarak facebook’a benzetebilmeniz mümkün. Belirttiğimiz gibi, siz de google+ davetiyesi almak için konu altında yorum yazarak, mail adresinizi bizlere iletebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Twitterda En Çok Takip Edilen Türk: Abdullah Gül başlıklı makalemizde Abdullah Gül twitter, twitter ve twitter istatistikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

“Google+ Davetiyesi Almak İçin Yorum Yaz” için 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.