Google Glass Ve Google Gözlüğü Hakkında Yeni Bilgiler

Bu yazımızda sizlere Google gözlüğünden söz edeceğiz. Herkes merakla Google gözlüğünü beklerken, Google gözlüğü hakkında bir takım açıklamalar da Google yetkilileri tarafından zaman zaman yapılıyor. İşte bu açıklamalardan bir tanesi ile, Google gözlüğünü daha yakından tanıyoruz:

Google gözlüğü nedir diyenler, Google Glass Google gözlüğü olarak bilinmektedir. Peki o halde Google Glass nedir? Google Glass, ve Google gözlüğü aynı şey olduğu için Google Glass nedir diyenlere şu yanıtı verebiliriz: Google Glass, Google tarafından Google gözlüğüne verilen isim. Google gözlüğü nedir, ve Google Glass nedir diyenlere de şunu aktaralım: Google’nin giyilebilen bilgisayarıdır Google gözlüğü, ya da Google Glass…
Google Glass ne zaman, ve Google gözlüğü ne zaman diyenler için, Google yetkililerinin açıklaması 2014 olarak zamanlandı. Google Glass aslında Nisan 2012’de tanıtıldı, neden 2014’te satışa sunulacak diyenlere ise Google yetkilisi şu yanıtı verdi: Google gözlüğünün geliştiricileri, Google gözlüğü ile ilgili insanların fikirlerini almak istiyor. Bunun için önümüzdeki sene, deneme sürümü piyasada belirli bir kesime dağıtılacak, ve Google Glass ile ilgili bilgiler alınacak, geliştirilmesi adına gerekli çalışmalar gerçekleştirilecek. Teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerin tamamına ise Google gözlüğü, 2014 senesinde sunulacak. Google Glass fiyatı ile ilgili net bir tahmin yapılamasa da, 600 dolar seviyesinden yüksek olarak Google Glass fiyatı tahmin ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Twitterda En Çok Takip Edilen Türk: Abdullah Gül başlıklı makalemizde Abdullah Gül twitter, twitter ve twitter istatistikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.