Google+ İle Sosyalleşin

Sosyal ağlar ve sosyal paylaşım sitelerinin arasına, bir yenisi daha katılıyor. Google+ yaklaşık 1 senedir gerçekleştirdiği çalışmalarına Google+’yı test ederek devam ediyor. Google+ bir internet sayfasını; ya da herhangi bir grubu, arkadaşlarınıza önermeniz açısından oldukça işe yarayacak gibi görünüyor. Google artı sayesinde, pek çok beğendiğiniz şeyi, oldukça kolay bir şekilde arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz.

Google artı sayesinde, arkadaşlarınızı alıp, beğendiğiniz grup ya da sayfanın içerisine sürükleyebileceksiniz. Bununla birlikte, Google+’da, arkadaşlarınızla, metinli yani yazılı, sesli ve görüntülü sohbet edebilme şansına da sahip olacaksınız. Size ilerleyen günlerde Google artı için gerekli olan butonları da sitemiz üzerinden vereceğiz. Yapmanız gereken şey sadece, arkadaşlarınıza bizi tanıtmak olacak.
Google+ anlatılanlara göre, kullanımı zor gibi görülen bir sosyal ağa benzeyebilir. Ancak aslında Google+ kullanımı, şu anda bu yazıyı okumanızın olduğu kadar kolay bir işlem. Ve Googleartı kullanıcıları, sosyal bir yaşama, en sevdikleriyle birlikte merhaba diyebilmenin keyfini de yine Google ile birlikte yaşayacaklar…

Bir önceki yazımız olan Twitterda En Çok Takip Edilen Türk: Abdullah Gül başlıklı makalemizde Abdullah Gül twitter, twitter ve twitter istatistikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.