Ücretsiz Google Eğitimlerine Katılarak Google Aramalarınızı Hızlandırın

Bu yazımızda sizler için Google eğitimlerinden söz etmeye çalışacağız. Ücretsiz Google eğitimleri ile, Google aramalarınızı hızlandırmanızın söz konusu olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Pek çok kişi Google aramalarını normal bir şekilde nasıl yapacağını bilir; fakat aradığı sonuca hemen ulaşabilmesi söz konusu olmayabilir; ancak, Google aramalarını hızlandırmak, ve operatörlerden yararlanmak için verilen Google eğitimleri ücretsiz olup, ücretsiz Google eğitimlerine katılarak Google aramalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Google eğitimlerinin verildiği ilk uygulama değil Google aramalarını hızlandırmak, ancak, ücretsiz Google eğitimleri arasında ilklerden olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz. Daha önceden verilen Google eğitimlerinin bir kayıt aşamasının sonrasında gerçekleştirildiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Google aramalarını hızlandırmak için Google eğitimlerine katılan kişilere şunu da belirtmemiz gerekmektedir ki: ücretsiz Google eğitimleri, şu an İngilizce olarak verilmektedir. İlerleyen zamanlarda durumun değişip değişmeyeceği hakkında ise henüz bir fikrimiz bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan Twitterda En Çok Takip Edilen Türk: Abdullah Gül başlıklı makalemizde Abdullah Gül twitter, twitter ve twitter istatistikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.