Android Ve iOS İçin İnstagram Güncellemesi Hakkında Bilgiler

İnstagram güncellemeİnstagram’ın, Android; ve iOS için gelen İnstagram güncellemesi hakkındaki detaylarını yazımız içerisinde bulabilecek, ve İnstagram güncelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtını alarak, siz de popüler fotoğraf paylaşım sitesi İnstagram’ı, kullandığınız akıllı telefon, ve tabletiniz için yenileyebileceksiniz.

Facebook tarafından satın alınan İnstagram, bu sıralar yeni güncellemeler almaya başladı. Bu güncellemeler arasında yer alan ilk detay, Lux içerisine eklenen yeni seçeneklerdi. Bugün ise, Android, ve iOS için İnstagram güncellemesi yenilendi. Böylelikle, İnstagram’da fotoğraf düzenlemek, kullanıcılar için daha kolay bir hal aldı.
Dilerseniz İnstagram güncellemesi içerisinde nelerin yer aldığına birlikte göz atalım:
Bir takım var olan hataların düzentildiği İnstagram içerisinde tasarım geliştirmesi yapılarak, daha iyi bir görünüm, ve kullanım elde edildi. Kolay bir şekilde video yükleyerek paylaşmak olanaklı hale getirildi. Fotoğrafları netleştirmek için Keskinleştirme detayı eklendi. Gölgeler, parlak alanlar, kontrast, ve parlaklık ayarlamaları getirilerek, fotoğrafların aydınlık, ya da karanlık olması nedeni ile kalitesinin düşmesi riskinin önüne geçildi. Renk doygunluğu, ve sıcaklık detayları ile, renklerin daha güzel görünmesi olanaklı hale getirildi. Süsleme, ve ayarla detayları ile, fotoğrafların istenildiği gibi düzenlenmesi olanaklı hale getirildi. Filtre gücü ayarlamak olanaklı kılındı; bunun için yapılması gereken, Filtrelere çift dokunmaktan ibaret…
İnstagram güncelleme nasıl yapılır? Google Play Store, ya da App Store üzerinden İnstagram’ı yüklemek, ya da güncellemek, İnstagram güncellemesini almak için yeterli olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.