Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan instagrama fotoğraf yüklemeGünümüzde İnstagram kullanan kişi sayısı oldukça fazla. Artık fotoğraflar, sosyal medya platformları içerisinde en çok İnstagram üzerinden paylaşılmakta. Ancak bir sorun var ki o da, telefon, ve tabletinizden rahatlıkla kullanabildiğiniz İnstagram’ın web sürümünü Windows; yani masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızda da kullanabiliyor olmanıza karşın, bilgisayardan İnstagrama fotoğraf yükleme olanağının söz konusu olmaması… Bilgisayardan İnstagrama fotoğraf yükleme adına yapılabilecek şey, fotoğrafları telefon, ya da tabletinize atmak, sonrasında da İnstagram’a yüklemek… Ama artık durum bu şekilde gerçekleşmeyebiliyor… Gramblr isimli program ile, rahatlıkla, Windows’tan da İnstagram’a fotoğraf yükleyebiliyorsunuz.

Gramblr Nedir?

Gramblr’i, bilgisayardan İnstagrama fotoğraf yükleme programı olarak tanımlayabiliriz. Elbette kullanımı tamamen sizin sorunluluğunuzdadır. İnstagram tarafından izin verilmeyen, bilgisayardan İnstagrama fotoğraf yükleme işlemine Gramblr ile devam etmek istiyorsanız, tüm sorunluluğu da üzerinize almanız gerekmektedir.

Gramblr Nasıl Çalışır?

• İlk olarak Gramblr download işlemini gerçekleştirip, sonrasında bilgisayarınıza kurmalı, ardından da İnstagram hesabınız ile Gramblr’i eşleştirmelisiniz.

• Ardından, bilgisayarınızda bulunan, ve İnstagram’a yüklemek istediğiniz fotoğrafı, sürükleyerek Gramblr’de gösterilen alana taşımalısınız. Bu sayede fotoğrafınızı Gramblr’e yüklemiş olacaksınız.

• Ardından fotoğrafa isterseniz filtre koyabilir, ya da hareket katabilirsiniz.

• Son olarak, isterseniz fotoğrafınıza başlık, ya da hashtag ekleyebilir; ve hemen İnstagram’da paylaşabilir; ya da Başka Bir Zaman seçeneğine tıklayarak, paylaşmak istediğiniz zamanı belirleyebilirsiniz.

Windows XP; ve sonraki sürümler ile Mac OSX işletim sisteminde Gramblr download ederek, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı Avast Free Antivirus başlıklı makalemizde Avast Free Antivirus, en iyi ücretsiz antivirüs programı ve en iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.