Bilgisayardan İnstagram’a Nasıl Kayıt Olunur?

İnstagram güncellemeDünya genelinde her geçen gün yaygınlaşarak milyonlarca kişi tarafından kullanılan İnstagrama nasıl kayıt olunur diye pek çok okurumuzdan sorular alıyoruz. Bu nedenle siz değerli okurlarımız için instagrama kayıt olmayı anlatacağız. Hatta bazı ziyaretçilerimiz bilgisayardan nasıl kayıt olabileceklerini de soruyorlar. Yazımızın devamında tüm bu soruların cevabını bularak artık kolaylıkla instagrama kayıt olabileceksiniz.

İnstagrama akıllı cihazlar üzerinden üye olmak kolaydır. Uygulamayı indirdikten sonra kalan adımlar kolaylıkla yapılabilmektedir. Biz İnstagrama nasıl kayıt olunur bilgisayardan onu anlatalım. Bilgisayardan instagrama kayıt olabilmek için aracı bir program kullanmak gerekmektedir. BlueStacks adındaki bu programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra programı çalıştırın. Kurulum esnasında “ uygulama bildirimleri” alanındaki kutucuğu işaretlerseniz, internetiniz ve bilgisayarınız açık olduğu sürece instagrama gelen bildirimler uyarı olarak karşınıza çıkacaktır. Bu arada kurulumun çok uzun süreceğini belirtmekte fayda var.

Kurulumun ardından program çalıştıktan sonra Arama alanına instagram yazın ve arama yapın. Arama sonucunda karşınıza instagram sembolü gelecektir. Buna tıklayarak instagram giriş sayfasına gideceksiniz. Bu alanda facebook hesabı ile instagrama üyelik alabilirsiniz. Facebook kullanmadan da e-posta adresinizle instagram üyeliği alabilirsiniz. Facebook hesabı kullanarak instagrama kayıt olunduğunda arkadaş listenizdeki kişileri de senkronize ederek birlikte kullanabilirsiniz. Bazı kullanıcılar facebook hesabı kullanmadan instagrama nasıl üye olunur diye merak etmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi instagram kayıt ekranı geldiğinde e-posta adresi kullanarak üyelik alınabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı Avast Free Antivirus başlıklı makalemizde Avast Free Antivirus, en iyi ücretsiz antivirüs programı ve en iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.