İnstagramda Beni Engelleyenleri Ücretsiz Görmek

Bir zamanlar Facebook için, sayfamıza kimlerin baktığını araştırıyorduk, şimdilerde ise instagramda beni engelleyenleri görebilirmiyim, ya da instagramda beni engelleyenleri nasıl görürüm sorusunun yanıtlarını almak istiyoruz. instagramda beni engelleyenleri görebilirmiyim diyenler için sevindirici bir haberimiz var: Evet, sizi engelleyenleri rahatlıkla, pek çok farklı yöntemle görebilirsiniz. İşte instagramda beni engelleyenleri ücretsiz görmek istiyorum diyenlerin yapmaları gerekenler:

İnstagramda Beni Engelleyenleri Nasıl Görürüm?

İnstaFollow isimli uygulamayı cihazınıza, işletim sisteminizin uygulama mağazasından indirmeniz halinde, kolaylıkla sizi kimlerin engellediğini görebilirsiniz.

İnstaFollow uygulamasını yükledikten sonra çalıştırın ve İnstagram‘a giriş yaptığınız kullanıcı adınız ve şifrenizle uygulamaya giriş yapın.

Karşınıza bir panel çıkacak ve burada İnstagram hesabınızın detaylarını göreceksiniz. Burada bulunan menüden Blockers’i seçin.

Sizi engelleyenlerin listesi burada karşınıza çıkacaktır. Sizi engellemiş olan kişilere mesaj gönderemezsiniz. Ancak aynı uygulama ile, sizi takip etmeye başlayan ve sonrasında takibi bırakan kişilerin kimler olduğunu da rahatlıkla görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Google DNS Adresi başlıklı makalemizde Google DNS, Google DNS adresi ve Google DNS ayarları nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

“İnstagramda Beni Engelleyenleri Ücretsiz Görmek” için bir yorum

  1. Ben bu uygulamayı indirdim. Fakat instagram şifremi unuttuğum için giremedim. İnstagram hesabında başka yolu varmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.