Android Youtube İçin İnternetsiz Kullanım Olanağı Sunuyor

Android Youtube kullanmayı sevenlere bir avantaj sunuyor; ve Android Youtube kullanmayı sevenler için internete bağlı olmaksızın Youtube’den video izlemeyi olanaklı hale getiriyor. Özellikle 3G’nin fiyat olarak yüksek seviyelerde seyrettiğini düşünecek olursak, Android Youtube uygulaması oldukça cazip görünüyor, peki internetsiz Youtube nasıl kullanılacak?

Android Youtube video indirme seçeneğini kullanarak Android işletim sistemi yüklü olan cihazınıza, Android Youtube Download özelliğini kullanarak videoyu bir sefer indireceksiniz. Daha sonra, Android Youtube internetsiz video izleme olanağından yararlanabileceksiniz, fakat şunu da belirtmemiz gerekiyor: Android Youtube download ettiğiniz videonun Play butonuna bastığınızda, anlık bir internet bağlantısı gerçekleşecek, sonrasında ise, internet bağlantınız kesilecek, ama siz, Android Youtube video indirme özelliğinden yararlanarak Android işletim sisteminin yüklü olduğu videonuzu izlemeye devam edebileceksiniz.
Android Youtube için sağladığı internetsiz Youtube uygulamasını, kısa bir zaman sonra iOS işletim sistemi için de gündeme getirmeyi düşünüyor; ancak şu anda, internetsiz Youtube kullanımı Android için söz konusu…

Bir önceki yazımız olan Düşünce Gücü İle Bilgisayar Kullanmak Gerçek Oluyor! başlıklı makalemizde beyin sinyalleri, düşünce gücü ile bilgisayar kullanmak ve engelli bilgisayar kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.