TTNET İndirimi 2012’den Yararlanın, TTNET Hipernet Hızlı İnternet Kullanımını Siz De Gerçekleştirin

Bu yazımızda sizler için, TTNET indirim 2012, ve TTNET indirim kampanyalarından söz etmeye çalışacağız. Eğer siz de, TTNET indirim 2012 avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, 444 0 375’i aramak, ya da TTNET satış noktalarından bir tanesine giderek TTNET’e 24 ay taahhüt vermek. Bunun sonrasında, TTNET Hipernet kullanıcısı olacak, internet hızınızı arttıracak, ve TTNET indirim kampanyalarından yararlanabileceksiniz. Dilerseniz TTNET Hipernet fiyatlarından, ve TTNET indirim kampanyalarından sizlere kısaca söz edelim:

6 GB kotalı TTNET Hipernet internetinizin hızı 20 Mbps’ye kadar arttırılabilir, ve 37 TL olan TTNET Hipernet fiyatı 33.90 TL’ye düşürülebilir.
Limitsiz TTNET Hipernet kullanımını 20 Mbps hızına kadar kullanabilir; ve TTNET Hipernet fiyatını 65 TL’den 54.90 TL’ye, TTNET indirim 2012 ile düşürebilirsiniz.
Limitsiz TTNET Hipernet kullanımını, 35 Mbps hızına kadar kullanmak, ve 75 TL olan fiyatı 60.90 TL’ye düşürmek, TTNET indirim kampanyaları ile olanaklı.
50 Mbps hızına kadar olan TTNET Hipernet limitsiz kullanımınızı, TTNET indirimi 2012 ile birlikte 89 TL’den gerçekleştirebilirsiniz.
100 Mbps hızına kadar olan limitsiz TTNET Hipernet kullanımınızı, TTNET indirimi 2012 ile birlikte 109 TL’den gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
TTNET Hipernet kullanımı, TTNET yalın internet kullanımı gerçekleştiren kişiler için de aynı fiyat, ve aynı indirimler üzerinden, aynı kotalarla gerçekleştirilebilmektedir.
Belirtilen fiyatlar; hem eski, hem de yeni TTNET kullanıcıları için geçerli bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Düşünce Gücü İle Bilgisayar Kullanmak Gerçek Oluyor! başlıklı makalemizde beyin sinyalleri, düşünce gücü ile bilgisayar kullanmak ve engelli bilgisayar kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.