TTNET’ten Ücretsiz 2 Ay WiFi Kampanyası

Kablosuz internete bağlanmak hepimiz için büyük rahatlık. Laptoplarımızı yanımıza alarak istediğimiz yere gitmek; ve gittiğimiz her yerde de kablosuz internete bağlanmak; hatta cep telefonlarımız ile kablosuz internete bağlanmak, artık TTNET sayesinde lüks olmaktan çıkıyor. Nasıl mı?

TTNET, kuruluşunun 5. yıldönümünde, tüm abonelerine, koşulsuz şartsız; ve de sınırsız; ayrıca da 2 ay ücretsiz Wİ-Fİ fırsatı sunuyor. 5 yıldır varlığını koruyan; ve sürekli de geliştiren TTNET, 6 milyondan fazla üyeye ulaştı. Ve şu anda, 30 milyonu aşkın kişi, internete bağlanmak için TTNET’i kullanıyor. 5. yıldönümünü kutlayan TTNET, bu kutlamayı tüm müşterileri ile de bir kampanya aracılığı ile paylaşıyor. Kampanyanın adı: 2 ay ücretsiz Wi-Fi kampanyası. 26 Nisan 2011 günü; yani bugün başlayacak olan 2 ay ücretsiz Wi-Fi kampanyası, Haziran 2011 sonuna kadar da devam edecek.
TTNET’in, 5. yıldönümü şerefine düzenlemiş olduğu, 2 ay ücretsiz Wi-Fi kampanyası için, TTNET genel müdürü Tahsin Yılmaz’ın açıklamalarına, kısaca bir göz atalım: 5. yaşımızın heyecanını sınırsız wifi kampanyası ile müşterilerimizle de paylaşmak istedik. Türkiye’nin 81 ilindeki herkes, 2 ay ücretsiz wifi kampanyası ile, dakika ya da kota sınırlaması olmadan, internete bağlanma ayrıcalığını yaşayacaklar. TTNET olarak, daha nice 5 yıllarda, müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.