WordPress 3.1.4 Çıktı

Son zamanlarda kurulan internet sitelerine baktığımızda, tamamına yakınının WordPress olduğunu görüyoruz. WordPress sitelerin Seo çalışmalarında kolaylık sağlaması, arama motoru optimizasyonunun gerçekleştirilmesi için olanak tanıdığından dolayı, WordPress kullanımı sıklıkla tercih ediliyor. Ve günümüzde, internetten para kazanmak isteyenler; internet sitelerinin ciddiyetinin farkına varanlar, önemli olanın sitenin görünümü değil de işlevi olduğunu çok iyi biliyor; ve buna göre çalışıyorlar.

Geçmiş dönemlerin portallarının yerini, günümüzün blog siteleri almış durumda. Blog siteler sayesinde pek çok kişinin internet sitesi kurması da kolaylaşıyor, ve webmasterlere duyulan ihtiyaç da her geçen gün daha çok azalıyor. Peki WordPress kullanımında dikkat etmeniz gerekenler var mı? Elbette ki var, ancak önemli olan, siteyi kurabilmek; ve arama motoru optimizasyonunu yaptıktan sonra, özgün içerikleri, yeni kurduğunuz internet stesinde paylaşmak.
Wordpress kullanıcılarına bir müjdemiz var. WordPress güncellendi, yenilendi, güvenlik açığını kapattı; ve WordPress 3.1.4 sürümü ile yeniden karşımıza çıkmayı başardı. Tüm WordPress kullanıcılarının, WordPress 3.1.4 sürümüne, internet sitelerini yükseltmeleri gerektiğini önemle hatırlatıyor; ve yeni internet sitesi kuracak olanlar için de WordPress 3.1.4’ü indirmelerini tavsiye ediyoruz. Bunun için de WordPress.org adresinden WordPress 3.1.4 sürümünü indirebileceklerini belirtiriz…

Bir önceki yazımız olan Düşünce Gücü İle Bilgisayar Kullanmak Gerçek Oluyor! başlıklı makalemizde beyin sinyalleri, düşünce gücü ile bilgisayar kullanmak ve engelli bilgisayar kullanıcıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.