Blogger Ne Kadar Kazanır?

blog yazarı ne kadar kazanırGünümüzde para kazanabilmek için pek çok yol bulunmaktadır. Bu yollar bazıları için ana kazanç noktası olurken bazıları için de harika bir ek gelir kapısı olmaktadır. Özellikle internet kullanımının yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte ortaya çıkan blog yazarlığı da bu para kazanma yollarından birisidir. Bir web sitesi kurmak, bu siteden hedef kitleyi ilgilendiren yazılar yazmak ve bu yazılardan da para kazanmak birçok kişi için harika bir kazanç çekli olmaktadır. Bu tür işlerle uğraşan kişilere blogger denilmektedir. Peki, blogger ne kadar kazanır, blogger kazançları uğraşmaya değecek oranlarda mı, bir blogger ne kadar para kazanır bir ayda? Tüm bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Blogger ne kadar kazanır sorusunun kesin bir cevabı yoktur. Çünkü blogger yazdığı yazıların okunması oranında para kazanmaktadır. Örneğin ayda 100 kişi tarafından okunan bir yazı blogger için küçük bir kazanç getirirken 100 bin kişi tarafından okunması kat kat daha fazla kazanç getirir. Bunun yanı sıra web sitesi ile ilgili diğer işlemleri de göz önünde bulundurduğumuzda kazanç oranının çok geniş bir aralıkta seyredeceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle blogger ne kadar para kazanır sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir. Fakat blogger işinin uzmanı bir kişi ise çok büyük paralar kazanabileceğini garanti ederiz.

Bir blogger olmak için uzun yıllar deneyim kazanmak gerekmektedir. Blogger eğitim alarak belirli bir seviyeye kadar gelebilir. Fakat bundan sonrası tamamen kişinin kendi becerisi ve çabaları sonucunda gelişecektir. Bu nedenle blogger ne kadar kazanır diye sorulduğunda kesin bir cevap verememekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Mobee Nett 10 K1500 Ve Mobee Tablet PC özellikleri başlıklı makalemizde Mobee Nett 10 K1500, Mobee Nett 10 K1500 fiyatı ve Mobee tablet PC nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.

“Blogger Ne Kadar Kazanır?” için bir yorum

  1. Bloğger işi hoşuma gidiyor işşallah bir kaç yazı yazarım hemde
    badava sadece denete amaclı bidise bana teklif ederse memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.