İnternetten Dizi İzlemek İstiyorum Diyenler İçin Online Dizi İzleme Siteleri

internetten dizi izlemek istiyorumBu yazımızda, online dizi izleme siteleri ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. İnternetten dizi izlemek istiyorum diyenler, DiziMag’ın kapatılması sonrasında hangi siteye gireceklerini şaşırmış durumdaydılar. Bu nedenle, bu yazımızı, internetten dizi izlemek istiyorum diyenler için hazırladık; ve online dizi izleme siteleri hakkında bilgiler vermek istedik.

YabanciDiziizle1 online dizi izleme siteleri arasında ilk sırada yer alıyor. İnternetten dizi izlemek istiyorum diyenler, HD kalitesinde dizileri YabanciDiziizle1 üzerinden izleyebilecekleri gibi, Türkçe alt yazılı dizileri de YabanciDiziizle1 üzerinden izleyebiliyorlar. Ancak bu sitede biraz fazla reklam gösterimi gerçekleştiğini belirtmemiz gerekmektedir.
DiziGo da internetten dizi izlemek istiyorum diyenlerin tercih edecekleri bir diğer site. İsterseniz DiziGo’ya üye olur; ve takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümleri eklendiğinde bununla ilgili bilgi alırsınız; isterseniz de HD kalitesinde; ya da Türkçe alt yazılı dizileri üye olmadan izleyebilirsiniz.
DiziWu da online dizi izleme siteleri içerisinde yer alan bir diğer isim olarak karşımıza çıkıyor. Diziler DiziWu’da alfabetik sıra ile yayınlanıyor. Bunun yanında, DiziWu’da fazla reklam bulunmadığını da belirtmemiz gerekiyor.
HarikaDizi, internetten dizi izlemek istiyorum diyenlerin bir diğer alternatifi, ve HarikaDizi’de sadece yabancı değil Türkçe dizilerin de bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. HarikaDizi’ye üye olarak istediğiniz dizilerin yeni bölümlerinin eklendiğine dair mailleri de alabilirsiniz.
Diziİzleyinn, hem yerli, hem de yabancı dizilerin bulunduğu online dizi izleme siteleri arasında yer alan bir diğer isim olarak karşımıza çıkıyor. Diziİzleyinn’de, izlediğiniz dizilerin çözünürlük değerlerini de istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz mümkün…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.