Avea İnternet Tarifeleri Arasında Yer Alan 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi

Bu yazımızda sizlere, Avea internet tarifeleri arasında yer alan 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea internet tarifeleri arasında yer alan 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi ile ilgili detaylı bilgilere birlikte bakalım:

5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi ile, tablet bilgisayarınızdan internete, 5 GB sınırını doldurana kadar rahatlıkla girersiniz, sonrasında ise 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi otomatik olarak duracaktır. Bu duruşun nedeni ise, paket aşımının gerçekleşmemesidir. Bu sayede, 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi için ödeyeceğiniz aylık fatura miktarı artmayacaktır. 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi için yapacağınız aylık ödeme 19 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.
Avea internet tarifeleri arasında yer alan 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi’nin taahhütlü olması dolayısı ile, bir sene boyunca bu tarifede kalmanız gerektiğini bilmelisiniz. İlk altı ay, 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi için aylık 19 TL ödeme gerçekleştirirsiniz. Kalan diğer altı aylık sürede ödemeniz gereken tutar ise 25 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Taahhüt süresinin dolmasının ardından, 13. ay itibari ile aylık ödeyeceğiniz tutar 39 TL’ye çıkmaktadır.
Avea internet tarifeleri arasında yer alan 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi’ni kullanmanız sırasında ek fatura ödememeniz için, 5 GB sınırını doldurduğunuz anda internet erişiminiz durdurulmakta; ve yeni dönemde yeniden aktif edilmektedir. Fakat, diyelim ki siz, tablet bilgisayarınız ile internete çok sık bağlanıyorsunuz, ve yüksek bir kota kullanımınız var. O halde yapmanız gereken, 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi’nin üzerine 5 GB internet paketi daha almaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, EK 5GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermektir. 5 GB ek internetin 15 TL olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi ile ilgili olarak şunu da belirtmemiz gerekmektedir ki: 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi hakkından yararlanan kişiler, Avea tarafından bir modem alamayacaklardır, var olan modemde 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi kullanılabilmektedir. Ve 5 GB kotası dolduğunda durdurulan 5GB Taahhütlü İnternet Tarifesi kullanımına, çok yavaş bir hız ile devam edebilirsiniz, ve bunun için Avea tarafından sizden herhangi bir ücret talebinde de bulunulmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.