Avea İnternet Tarifelerinden Biri 5 GB Gece Jeti

Bu yazımızda sizlere, Avea internet tarifeleri arasında yer alan Avea 5 GB internet kullanımı ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz. Eğer siz de Avea internet tarifeleri arasında bir araştırma gerçekleştiriyorsanız, ve internet kullanımı için bilgisayarınızdan yararlanıyorsanız, Avea 5 GB internet, 5 GB Gece Jeti tarifesi ile sizlere büyük avantaj sunuyor…

Avea internet tarifeleri arasında yer alan 5 GB Gece Jeti dahilinde Avea 5 GB internet kullanımının gerçekleştirilebilmesi adına verilen aylık ücret, sadece 19 TL olmakla birlikte, bunun için Avea’ya vermeniz gereken bir senelik bir taahhüt bulunduğunu da unutmamanız gerekmektedir.
Avea internet tarifeleri arasında yer alan Avea 5 GB internet kullanımı için, 5 GB Gece Jeti isminden de anlayacağınız gibi gece kullanımına yatkın olmanız gerekmektedir. Bunun nedenine bakmak istersek: 5 GB Gece Jeti tarifesinde, gece 12 – öğlen 12 saatleri arasında kullanacağınız internet hızı 3 GB iken, öğlen 12 – gece 12 saatleri arasında kullanacağınız internet hızının 256 MB’a düşeceğini bilmeniz gerekmektedir.
Avea internet tarifeleri arasında yer alan 5 GB Gece Jeti kullanımında sahip olduğunuz 5 GB’lık kotayı doldurmanız halinde, Avea Jet modemin internet kullanımınıza, bir sonraki fatura dönemine kadar izin vermeyeceğini de belirtmemiz gerekmektedir. Bu durum sizin, 5 GB Gece Jeti kullanımı sayesinde gerçekleştirebileceğiniz olası kota aşımı nedeniyle yansıyacak olan kabarık fatura bedelinden korunmanızı olanaklı hale getirecektir. Avea 5 GB internet kullanımı için 5 GB Gece Jeti tarifesine geçip, vermiş olduğunuz ilk bir senelik taahhütü doldurduktan sonra ise aylık ödeyeceğiniz tutar 29 TL’ye yükselecektir. 5 GB Gece Jeti ödemesi olan miktar ile birlikte modem ücretini de ödeyecek olmanız dolayısı ile, modem için ekstra bir ücret ödemek durumunda kalmayacaksınız.
5 GB Gece Jeti kullanımı gerçekleştirirken, gündüz saatlerinde de internet kullanımınızı arttırmak istemeniz halinde yapmanız gereken: EK 5GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermektir. Bu sayede, tüm gün boyunca 3 GB hızında internet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız ikinci 5 GB internet için ödeyeceğiniz ek bedel 15 TL’dir…

2 thoughts on “Avea İnternet Tarifelerinden Biri 5 GB Gece Jeti

    1. Sizinle ilgili bir araştırma yapacağım. Ana sayfadan yeni konuları takip ederseniz sağlıklı sonuç alabileceğiniz bir konuyu yakın zamanda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.