Samsung 7 Serisi Akıllı Monitörler

Yakın zamanda, Samsung 7 serisi HDTV 7 akıllı monitör kullanmaya başlayacaksınız. Çünkü, Samsung T27TB750EW, yakında kullanıcıları ile buluşmanın heyecanını yaşamaya başladı.Samsung T27TB750EW akıllı monitör olmasının yanında, Samsung 7 serisi akıllı monitör ile, diğer tüm akıllı cihazlara bağlantı kurabileceksiniz, yani, Samsung 7 serisi HDTV 7, Samsung T27TB750EW akıllı monitör ile, teknoloji dolu günler sizleri bekliyor.

Samsung 7 serisi Samsung HDTV 7 T27TB750EW akıllı monitörde, Samsung akıllı TV‘lerde bulunan Smart Hub uygulamalarını çalıştırma, ve MHL teknolojileri bulunuyor. Siz Samsung 7 serisi Samsung T27TB750EW ile, hem akıllı monitör; hem de akıllı TV keyfini bir arada yaşayacaksınız… Samsung 7 serisi akıllı monitörü, bilgisayara bağlamaya gerek kalmaksızın, akıllı TV olarak kullanırken, internet tarayıcısına erişip, Smart Hub teknolojisini aktif etmeniz olanaklar dahilinde.
Samsung 7 serisi akıllı monitör ile, Samsung akıllı telefon, ve Samsung tablet bilgisayarları bağlantılayabilmeniz de mümkün. Bunun için bir bağlantı kablosundan başka hiç bir gereksiniminiz yok. 1080p çözünürlük ile, telefon, ve bilgisayarınızdaki tüm içerikleri daha büyük bir ekranda izleyebilmeniz olanaklar dahilinde. HDTV 7 akıllı monitörde, akıllı telefonlarınızı şarj etmeniz de olanaklar dahilinde sunulan özellikler arasında yer alıyor.
Samsung T27TB750EW özellikleri arasında saymamızın gerektiği bir diğer husus ise, gerek dizüstü bilgisayar; gerekse de masaüstü bilgisayarınıza, HDTV 7 ile kablosuz bağlanabilme şansına sahip olacak olmanız… Kısacası, akıllı teknloji size yine Samsung ile sunuluyor…

Bir önceki yazımız olan TTNeT Müzik Android Uygulaması Ve Mobil Müzik Hakkında Bilgi başlıklı makalemizde Android cep telefonu, Android tablet bilgisayar ve Mobil Müzik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.