Samsung J7 Telefonda Bildirimleri Kilit Ekranında Gizleme

Teknoloji piyasasına göz attığımızda en çok tercih edilen markalardan biri olarak karşımıza Samsung çıkıyor. Samsung J7 Kullanıcıları isterlerse telefonuna gelen bildirimleri kilit ekranında kolay şekilde gizleyebilecektir. Bunu yapabilmek için basi birkaç adımı yapmanız yeterli olacaktır. Özellikle akıllı cihazlarınızın cebinizde olmadığı zamanlarda ekranda bildirimleri herkes görebliyor. Her ne kadar ekran kilidiniz olsa bile cihazınıza gelen bildirimler kolayca fark edilebiliyor. Bu durumdan rahatsızlık duyuyorsanız o halde mutlaka J7 Telefonda bildirimleri kilit ekranında gizleme yollarına bir an önce başvurmanız gerekmektedir.

J7 Bildirimleri Gizleme Yolları

J7 bildirimleri gizleme için ilk olarak uygulamalar simgesine tıklamanız gerekiyor. Ardından telefonda ki değişimleri sorunsu bir şekilde değiştirebileceğiniz ayarlar bölümüne geçiş yapmalısınız. Ayarlar içerisinde de sesler ve Bildirimler bölümü yer alıyor. Bu bölüme giriş yapınız. En son adım olarak ise içeriği gizle bölümü yer alıyor. Bu işlemi gerçekleştirmenizin ardından ise artık Samsung J7 cihazınıza gelen bildirimleri kolayca gizleyebilme şansına sahip olacaksınız. Bu sayede rahatsız olduğunuz bildirim gelme durumu ortadan kalkmış olacaktır.

Son teknoloji cihazların hemen hepsinde artık bildirimleri kontrol etme ve ne zaman nasıl kullanacağınızı ayarlayabileceğiniz bölümler yer alıyor. Bu sayede cihazınıza glen bildirimleri gönül rahatlığı ile artık yönetebilmeniz son derece kolay olacak. Bunun için ise mutlaka kontrollerinizi ayarlar bölümünden yapmanız gerekiyor. Eğer ki cihazınıza gelecek olan bildirimler açıksa onu kapatabilmeniz mümkündür. Bu sayede bildirim gelmesini istemediğiniz durumlarda ise sizi zor durumdan kurtarmış olacaktır. Fakat belirtmemiz gereken bir diğer önemli konu ise bu ayarların her telefonda aynı olmadığıdır. Her telefonda bildirim gizleme ayarları farklılık gösterebilir. Samsung J7 kullanıcıları belirtmiş olduğumuz bu aşamaları takip etmesi gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Uygulamasını Şifreleme başlıklı makalemizde android uygulama kilitleme, android uygulama şifreleme ve iphone uygulama kilitleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.