Selfie Nedir Selfie Nasıl Çekilir?

Selfie nasıl çekilirBu yazımızda sizlere Selfie ile ilgili bilgiler vererek, Selfie nedir, Selfie nasıl çekilir gibi soruların yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de son zamanlarda Selfie kelimesini sıkça duyuyor, ve Selfie nedir, ya da Selfie nasıl çekilir diyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizlerle paylaşmaya başlayalım:

Selfie nedir? Kaliteli bir cep telefonu, webcam; ya da fotoğraf makinesi ile, kendi resminizi çekerek, bu resmi, Facebook, Twitter, Tumbir… gibi sosyal paylaşım sitelerine aktarmanız, Selfie olarak adlandırılmaktadır.
Selfie nasıl çekilir? İlk olarak, cep telefonunuzun ya da diğer araçlarınızın gerekli çekim ayarlarını gerçekleştirin, sonrasında ise, poz verin. Kamerayı istediğiniz şekilde ayarlayarak kendi resminizi; daha doğrusu Selfie’nizi çekin. İster bir fotoğraf düzenleme editöründe düzenleyin, isterseniz de olduğu gibi sosyal medyaya gönderin…

Bir önceki yazımız olan İnternet Sınırı Nasıl Aşılır? İnternet Kotasını Dolduran Şeyler başlıklı makalemizde internet kotasını dolduran şeyler, internet kotasını neler doldurur ve internet sınırı nasıl aşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.