TTNeT Müzik Android Uygulaması Ve Mobil Müzik Hakkında Bilgi

Bu yazımızda sizlere TTNeT Müzik Android Uygulaması hakkında bilgiler vereceğiz. TTNeT Müzik Android Uygulaması yeni olabilir; ancak unutmamalısınız ki TTNeT Müzik, Mobil Müzik uygulamasını yeni geliştirmiş değil. iPhone, ve iPad kullanıcıları, TTNeT Müzik uygulaması ile, diledikleri yerden ücretsiz müzik dinleme keyfine varıyor; Mobil Müzik Uygulamasını doyasıya yaşıyorlardı. Yeni olan TTNeT Müzik Android Uygulaması… Biz de sizlere bu yazımızda, TTNeT Müzik Android Uygulaması hakkında bilgi vereceğiz. Malum, herkesin iPhone, ya da iPad’ı yok, ama pek çok kişinin, Android tabanlı bir cep telefonu, ya da tablet bilgisayarı var… İşte TTNeT Müzik Android Uygulaması onların işine yarayacak; bu nedenle TTNeT Müzik Android Uygulaması hakkında bilgi edinmeye ihtiyaçları var…

TTNeT Müzik Android Uygulaması ile, Android tabanlı cep telefonu, ya da tablet bilgisayarınızdan, TTNeT Müzik ile, sayısı 3.000.000’dan fazla olan yerli ve yabancı şarkıları ücretsiz dinleme şansına sahip oluyorsunuz. Bu da yetmedi diyorsanız, Mobil Müzik Uygulaması ile, TTNeT Müzik profesyonel listelerine ulaşabiliyorsunuz… O da mı yetmedi? Mobil Müzik ile, TTNeT Müzik’te favori şarkılarınızdan oluşan listeler hazırlayabiliyorsunuz. Bu listeye, isterseniz TTNeT Müzik Android Uygulaması sayesinde, isterseniz de, bilgisayarınızdan TTNeT Müzik web sayfasına girerek ulaşma şansına sahip olabiliyorsunuz.
TTNeT Müzik tarafından sunulan mobil müzik uygulaması, TTNeT Müzik Android Uygulamasına dahil olmak için yapmanız gereken tek şey, var olan internet kullanıcı adı, ve şifresi ile birlikte TTNeT Müzik girişini, Android cep telefonu, ya da Android tablet bilgisayarınızdan yapmak… Diyelim ki siz yenisiniz; ve bir kullanıcı şifreniz yok. Bu durumda ne yapmalısınız ki TTNeT Müzik Android Uygulamasından yararlanabilesiniz? TTNeT Müzik sayfasına girerek, Üye Ol sekmesine tıklayıp, ücretsiz TTNeT Müzik şifresi almak, ve sonrasında TTNeT Müzik Android Uygulaması ile Mobil Müzik uygulamasından yararlanmaktan başka bir şey değil.
Telefonunuzda hangi GSM operatörüne bağlı olursanız olun, bir internet bağlantısı gerçekleştirmeniz yeterli. TTNeT Müzik Android Uygulamasından faydalanmak için herhangi bir ücret ödemiyor, ve Mobil Müzik uygulamasından sınırsız yararlanabiliyorsunuz; ancak Data kullanımınızın, kullandığınız paket üzerinden ücretlendirildiğini unutmamalısınız…

Bir önceki yazımız olan iPhone Uygulamaları 2012 Kapsamında Yer Alan Mobil Arkadaşlık Uyuglaması Tolki başlıklı makalemizde iPhone uygulamaları, iPhone uygulamaları 2012 ve mobil arkadaşlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.