Turkcell Süperonline İle Kullanıcı Dostu Superonline İnternet Paketleri

Bu yazımızda sizlere Superonline internet paketlerinden kısaca söz etmeye çalışacağız. Superonline internet paketleri ile, artık Turkcell internet kullanımınızda, ne hızınız düşecek; ne de kotanızı aşacaksınız… Güzel, öyle değil mi? Turkcell, bunu sizin için planladı… Peki detaylar neler?

Yeni superonline internet paketleri ile, Turkcell Süperonline tarafından hedeflenen şu: sizin kendinize en uygun superonline internet paketlerinden birini seçerek onu kullanmanız. Bu sayede, hem hızınız düşmeyecek, hem de fazla para ödeme derdinden kurtulacaksınız. Bu da mı yetmedi; daha detaylı bilgi mi istiyorsunuz?
Turkcell Süperonline tarafından belirlenen superonline internet paketleri arasındaki ilk seçenek: Fiber Hıza Devam paketi… Fiber Hıza Devam paketinde, hız sınırınızı aştınız diye, internet hızınız 1Mbps olmuyor, siz, bir üst hız paketine geçiyor; ve Fiber Hıza Devam ediyorsunuz…
Turkcell Süperonline olarak Esnek Kotalı İnternet paketi de oluşturulmuş olan Superonline internet paketleri arasında yer alıyor. Buna göre, kotanızı doldurursanız, bir üst pakete geçiyorsunuz; ve ne kadar kota aşımı gerçekleştirmiş olursanız olun, 24 TL yerine, aylık sadece 49 TL ödüyorsunuz Kota aşımı için. Esnek Kotalı internet paketinde size verilen 4 GB internet; bir üst paket ise limitsiz kota almanızı sağlıyor. Ancak, Esnek Kotalı İnternet için ev telefonunuzu da Turkcell Süperonline taşımanız gerekiyor. Esnek Kotalı İnternet paketinin hızı 20 Mbps…

Bir önceki yazımız olan TTNet Paketleri 2012 Dahilinde Hazırnet Kampanyası başlıklı makalemizde Hazırnet kampanyası, Hazırnet paketi ve Hazırnet TTNet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.