Twitter Android Güncellemesi Ve Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır?

Twitter güncelleme nasıl yapılırTwitter Android güncelleme, ve Twitter iOS güncellemeleri gerçekleşti. Bu yazımızda sizlere, Twitter güncellemesi ile birlikte, Twitter güncelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtlarından da söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir.

Gerek Twitter Android güncelleme, gerekse de Twitter iOS güncellemesinde Twitter çift aşamalı gvenlik sistemine geçiş yapma işlemini gerçekleştirdi. Güvenliğiniz için Twitter güncellemesini yapmanız öneriliyor. Peki Twitter güncellemesi ile gelen yenilikler neler?
Twitter Android güncelleme, ya da Twitter iOS güncelleme işlemini gerçekleştiren kişiler, sonrasında, hesap doğrulama avantajından yararlanmak isterlerse, Twitter’den Ayarlar’a girmeleri gerekecek. Ardından da Hesap Doğrulama’yı aktif etme durumunda kalacaklar. Bunun sonrasında, Twitter kullanımını farklı bir bilgisayardan gerçekleştirmek istediğinizde, Twitter güncellemesini yaptığınız telefona bir doğrulama mesajı gelecek, ve bu doğrulama mesajını kullanarak Twitter girişi gerçekleştirilebilecek.
Twitter güncellemesindeki bir diğer yenilik ise, takip edilen bir kişinin fotoğraf galerisini yeni bir galeri şeklinde yüklemek olarak belirtiliyor. Bu galeri, bilgisayarda kullandığımız Twitter fotoğraf galerisine oldukça benziyor. Twiter güncellemesinde bir takım hataların da düzeltildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Peki Twitter güncelleme nasıl yapılır?
Android cihazlar için Twitter güncelleme nasıl yapılır sorusunun yanıtını şu şekilde verebiliriz: Google Play Store girilerek burada arama kısmına Twitter yazılır. Güncelleme yazan Twitter’e tıklanarak güncellemenin gerçekleştirilmesine izin verilir; ve Twitter güncellemesi de bu şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4.2a1pre İndir başlıklı makalemizde Firefox, Firefox 4.2a1pre ve Firefox 4.2a1pre indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Twitter Android Güncellemesi Ve Twitter Güncelleme Nasıl Yapılır?” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.