Twitter GİF Resim Ekleme Nasıl Yapılır?

Twitter GİF resim eklemeBu yazımızda sizlere, Twitter GİF resim ekleme ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, Twitter hareketli fotoğraf paylaşımı nasıl yapılır diyenler arasında yer alıyorsanız, zaman kaybetmeden sizlere, Twitter GİF resim ekleme ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

GİF resim daha çok hareketli resim olarak biliniyor. Ve Twitter GİF resim ekleme özelliği de henüz çok yeni. Ancak, Twitter hareketli fotoğraf paylaşımı nasıl yapılır sorusunun yanıtı, Twitter resim paylaşma ile aynı. Biz sizin için yine de anlatacağız:
Twitter hareketli fotoğraf paylaşımı nasıl yapılır? Twitter GİF resim ekleme isteğinde iseniz, Tweet atmak için tıkladığınız 140 karakter yazma yerinin hemen altında bulunan resim yükleme; yani fotoğraf makinesi işaretine tıklamanız gerekiyor. Ardından da GIF resimin bulunduğu dosyayı seçerek çift tıklamanız yeterli oluyor.
Hareketli resim olma özelliği taşıyan GİF resim boyutu JPEG resimlerden daha büyük olduğu için, Twitter GİF resim ekleme işlemi biraz daha uzun sürebiliyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.