Twitter Takipçi Sayısını Arttırmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Twitter yeni tasarıma geçmek 2014Bu yazımızda sizlere Twitter takipçi sayısı nasıl artar sorusunun yanıtları arasında yer alan Twitter takipçi sayısını arttırma, ve Twitter takipçi sayısını arttırmak hakkındaki bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Twitter takipçi sayısı nasıl artar diyorsanız, zaman kaybetmeden, Twitter takipçi sayısını arttırma, ve Twitter takipçi sayısını arttırmak hakkındaki bilgilerden söz etmeye başlayalım:

Twitter takipçi sayısı nasıl artar diyenlerin, paylaşımlarını farklı saatlerde gerçekleştirmeleri gerektiğini belirtelim. Gözden kaçan bir paylaşım, bir diğer sefer paylaşıldığında, kesinlikle görülecektir. Bir de farklı saatlerde Twitter başında olanlara göre kendinizi ayarlayacağınızı düşünecek olursak, görülme sıklığınızın daha artacağını düşünebiliriz.
Twitter takipçi sayısını arttırma adına yapmanız gereken bir diğer şey de, gündemdeki konuları takip ederek; bunlarla ilgili paylaşımlarda bulunmaktır. Çünkü, Twitter kullanıcısının her konuda bilgi, ve fikir sahibi olduğunu, dikkat çekebilmek adına unutmamanız gerekmektedir.
Twitter takipçi sayısını arttırmak için yapabileceğiniz bir diğer şey de ReTweet… Hiç bir şey yapmanıza gerek yok, gerek sizin, gerekse takipçi kitlenizin ilgi alanına girebileceğini düşündüğünüz şeylere, hiç bir not düşmeden ReTweet yapabilmeniz mümkün.
Paylaşımlarınızın ReTweet olmasını da takipçilerinizden isteyebilirsiniz. Ne kaybedersiniz ki, Tweetlerinizin başına, ya da sonuna bu isteğinizi belirtmek adına bir RT yazarsanız, paylaşımlarınız daha çok yayılacaktır.
Birazdan neyi paylaşacağınızı insanlara duyurun, ve beklemelerini sağlayın. Bu şekilde daha çok ilgi odağı olabileceğinizi unutmayın.
Takipçilerinizin sorularına yanıt vermekten ise kesinlikle kaçınmayın. Böylelikle, insanları kendinize bağlayacağınızı unutmayın.
Gündemdeki konulara; ve isimlerin paylaşımlarına yanıtlar vererek de diğer takipçilerin dikkatlerini çekebilir, en azından var olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Firefox 4.2a1pre İndir başlıklı makalemizde Firefox, Firefox 4.2a1pre ve Firefox 4.2a1pre indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.