Yeni Twitter Profil Ayarları İle Twitter Profil Düzenleme

Facebook zaman tüneline benzer zorunlu bir güncelleme, yarından itibaren tüm Twitter kullanıcılarını bekliyor. Twitter profil düzenleme ile, isteyenler bugüne kadar, Twitter profil ayarlarını değiştirerek Twitter profilinde yeni düzene geçtiler, ancak henüz Facebook zaman tüneline geçmeyenlerin olduğu gibi Twitter profil düzenlemesi yapmayanların da sayısı oldukça yüksekti.

Yarın itibari ile Twitter profili, isteyen, ya da istemeyen herkes için değişecek. Peki yeni Twitter profilinde neler olacak; neler olmayacak? Öncelikle belirtelim ki, Facebook zaman tünelinde yaşanan sorunların yeni Twitter profilinde yaşanması beklenmiyor; insanların Twitter profil düzenlemesine çabuk uyum sağlamaları tahmin ediliyor. Peki yeni Twitter profil ayarlarında neler var?
Facebook zaman tünelinde olduğu gibi, Twitter profil ayarlarında da kapak fotoğrafı bulunacak; bununla birlikte bir de arka plan resimleri olacak. Biliyoruz, önceden de Twitter arka plan resimleri vardı; ancak, ayarlanması biraz zordu. Artık, Twitter arka plan resimlerini ortalayabilecek, sağa, ya da sola hizalayabileceksiniz.
Twitter profilinde bulunla birlikte, yeni widgetlerin de yer alacağını belirtmemiz gerekmektedir. Zaten Twitter profil ayarlarını görmek için beklemeniz gereken çok bir şey değil, sadece bir kaç saatten ibaret… Umarız istediğiniz şey ile karşılaşırsınız…

Bir önceki yazımız olan Firefox 4.2a1pre İndir başlıklı makalemizde Firefox, Firefox 4.2a1pre ve Firefox 4.2a1pre indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.