Windowslive Messenger 2011 İle Geliştirilmiş Messenger

Windowslive messenger 2011 ile pek çok arkadaşınızla iletişim kurabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ufak tefek sorunlar vermesine karşın, herkesin kullanmış olduğu bir sohbet programı olması nedeniyle, windowslive messenger 2011 diğer tüm sohbet programlarından daha çok tercih edilen bir sohbet programı olması ile tanınmaktadır.

Windowslive messenger 2011, windowslivenin en geliştirilmiş sürümü olması ile bilinmektedir; ancak windowslive messenger 2011’den de önce, çok sayıda windowslive programının kullanıldığını bilmekteyiz. Windowslive messenger 2011, sadece, daha önce kullanılan windowslive programlarının daha geliştirilmiş ve en yeni haline ulaştırılmış olan sürümüdür.
Windowslive messenger 2011 sürümü ile öne çıkan en belirgin özelliklerden bir tanesi, windowslive messenger 2011’in, Facebook hesabı ile bir uyum içerisinde çalışmasıdır. Windowslive messenger 2011 ile oturum açtığınız zaman, facebook hesabınızdaki oturumunuzu da güncelleyebilir, durum ve dosya paylaşımlarında bulunabilir; aynı zamanda da facebook listenizdeki online arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.
Windowslive messenger 2011, kendisini tercih eden messenger kullanıcıları için farklı görünümler ile gelmektedir. Bu görünümlerden bir tanesi, klasik messenger görüntüsüdür; arkadaşlarınızla yazılı sohbet, sesli sohbet ve kameralı sohbet yapmanızı ve dosya paylaşmanızı sağlar; diğer görünüm ise, facebook ve MySpace hesabınıza da aynı anda bağlanmanızı sağlayan windowslive messenger 2011 görüntüsüdür. Buradan video izleyebilme şansına sahip olabileceğiniz gibi, tüm gelişmelerden de haberdar olma imkanına erişebilirsiniz.
Windowslive messenger programları içerisinde en gelişmiş windowslive messenger sürümü olan windowslive messenger 2011 ile, fotoğraf koleksiyonunuzdan aradığınız tüm fotoğrafları tek bir tıklama ile bulabilir; düzeltmek istediğiniz fotoğraflarınızı da en kısa ve kolay yöntemlerle düzelterek diğer web sitelerinde arkadaşlarınız ile paylaşmanıza imkan tanır. Bunun yanında windowslive messenger 2011 Movie Maker uygulaması ile, videolarınızdan efektler yardımı ile filmler yapmanızı bile sağlamaktadır.
Dosyalarınıza ve temalarınıza çevrimdışı ulaşma imkanını da sizlere sunan windowslive messenger 2011, sizin için geliştirilmiş olan pek çok farklı özelliği ile, çalışmaya devam etmektedir. Ancak belirtmek istediğimiz başka bir nokta daha vardır ki o da, windowslive messenger 2011’in, XP işletim sistemi kullanan kullanıcıların kullanamayacağı, windows vista ve windows7 işletim sistemlerini destekleyen bir windowslive messenger sürümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.