Yandex Mail Nasıl Alınır? Yandex Mail Alma Bilgileri

Bu yazımızda sizlere Yandex mail alma ile ilgili bilgiler vererek, Yandex mail nasıl alınır sorusunun yanıtını vereceğiz. Sonrasında ise, Yandex mail ile ilgili kısa bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde, ilk olarak Yandex mail nasıl alınır sorusunun yanıtı olan Yandex mail alma ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Yandex mail nasıl alınır? Yandex mail alma için ilk olarak Yandex’i açmanız gerekmektedir. Sonrasında, sağ taradta en üstte bulunan Yandex Maile’e Giriş Yap kısmını tıklamanız gerekmektedir. Ya da Yandex mail alma için daha pratik bir yöntem; hemen Mail’e Giriş Yap kısmının altında yer alan, E-posta Hesabı Al kısmıdır. Buraya tıklayalım…
Yandex mail alma için ilk olarak adınızı, sonrasında ise soyadınızı yazmalı, hemen altında yer alan kullanıcı adı kısmına da, daha önce alınmamış olan, akılda kalıcı, ve kısa bir kullanıcı adı girişi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Seçmiş olacağınız kullanıcı adı şu şekilde olacaktır: Örneğin kullanıcı adını ebidunya olarak aldık: [email protected] Sonrasında İleri butonuna tıklamalısınız.
Yandex mail nasıl alınır sorusunun yanıtı olan sonraki aşama, ilk olarak kendinize, kullanıcı adı sonrasında bir şifre belirlediğiniz aşamadır. Bu şifrenin tahmin edilemez olması gerekmektedir. Şifrenizi yazmanızın sonrasında, yazmış olduğunuz şifreyi yeniden onaylamanız, yani bir kere daha yazmanız istenecektir. Daha sonra ise kendinize bir güvenlik sorusu seçmeniz gerekecektir. Bu güvenlik sorusunun yanıtı da herkes tarafından bilinmemeli, ancak sadece sizin tarafınızdan biliniyor olmalıdır. Örneğin annenizin evlenmeden önceki soyadını seçebilirsiniz. Hemen altına da, bu sorunun yanıtını yazacaksınız.
Sonraki aşama alternatif E-posta adresinizdir. Bu adresi, Yandex mail adresinize herhangi bir şey olduğunda kullanabilirsiniz. Yandex yetkilileri de size bu adresten ulaşabilirler, hatta Yandex mail almanızın sonrasında, vermiş olduğunuz bu maile bir onay gelecektir; yani, verdiğiniz alternatif E-posta adresi kesinlikle aklınızda kalabilecek, kullanmakta olduğunuz bir adres olmalıdır.
Hemen sonrasında ise, Yandex mail sistemine kaydedilecek olan telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Şifrenizi unuttuğunuz zaman bu numaraya gönderileceğinden, vereceğiniz telefon numarası size ait olmalı; gerektiğinde bu telefona ulaşmanız mümkün olmalıdır.
Son olarak, gördüğünüz karakterleri sağ tarafta yer alan kutucuğa yazmalı, ardından da Kaydol butonuna tıklamalısınız. Bu işlem sonrasında, Yandex mail kayıt işlemi sırasında vermiş olduğunuz alternatif E-posta adresinizi açarak, size Yandex mail tarafından gönderilen maili açmalı, ve onaylama için size gönderilen linke tıklamalısınız. Bu işlemin sonrasında artık Yandex mail kullanıma hazır olacaktır. Yandex mail giriş yap kısmını kullanarak maillerinize ulaşabilir, mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Samsung ATIV S Ve Samsung ATIV S Özellikleri başlıklı makalemizde Samsung ATIV, Samsung ATIV S ve Samsung ATIV S özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.