Yandex Seferler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yandex SeferlerYandex, her geçen gün kendisini yenilemeye devam ediyor. Gün geçtikçe gelişen Yandex, şimdi de, Yandex Seferler servisi ile bizlerin kullanımına yeni bir servis sunmuş bulunuyor. Yandex Seferler servisinde, isteyen herkes, istediği anda, uçak, feribot, tren, ya da otobüs seferleri ile ilgili bilgilere ulaşabiliyor.

Mobil Yandex Seferler uygulaması henüz bulunmuyor. Ancak, Yandex Seferler uygulamasının her geçen gün gelişeceğini, Mobil Yandex Seferler uygulamasının kısa zamanda çıkacağını da belirtmemiz gerekiyor. Yandex Seferler servisi ile ilgili bilgiler sadece bunlarla da sınırlı değil, yeni gerçekleştirilecek olan geliştirmeler sayesinde Yandex Seferler servisi, şehir içi rota gösterimlerini de kullanıcılarına sunacak.
Yandex Seferler hakkındaki bir diğer bilgi ise şu: sadece yurt içi seferler değil, Yandex Seferler servisinde yurtdışı seferler de yer alıyor. Aynı zamanda, isteyenler, bu servisten farklı bir yere yönlendirilerek, isterlerse bilet alımı da gerçekleştirebiliyorlar. Kısacası, Yandex Seferler oldukça sevilecek, ve ilgi görecek gibi görünüyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.