Neden Lisanslı Yazılım Kullanmalıyız? Lisanslı Yazılım Kullanımının Avantajları

Bu yazımızda sizlere, neden lisanslı yazılım kullanmalıyız sorusunun yanıtlarından söz etmeye çalışacağız. Lisanslı yazılımın neden kullanılması gerektiği, ve lisanslı yazılım kullanımı ile ilgili bilgilerinizi yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Lisanslı yazılım kullanımı sayesinde, lisanslı yazılımı hazırlayan kişinin telif hakkının ödenmiş olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Sonuç itibari ile lisanslı yazılımı hazırlayan kişi bunun için bir çaba sarf etmiş; ve çabasının karşılığını almak için de lisanslı yazılım hazırlamıştır.
Neden lisanslı yazılım kullanmalıyız sorusunun yanıtlarından söz ederken karşımıza çıkan bir diğer unsur da şudur ki, lisanslı yazılım kullanımı sayesinde, kullanılan yazılım içerisinde virüs bulunmadığından emin olunabilir. Neden lisanslı yazılım kullanmalıyız sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer unsur ise, lisanslı yazılım kullanımının gerçekleştirilmesi halinde, lisanslı yazılımın satın alındığı, lisanslı yazılımı hazırlayan kişiden sınırsız teknik destek alınabilmektedir. Neden lisanslı yazılım kullanmalıyız sorusunun bir diğer yanıtı ise, lisanslı yazılımın bir üst sürümü çıktığında, buna, düşük bir ücret ile sahip olabilme avantajımız bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Mobee Blade T1500'ü Yakından Tanıyalım başlıklı makalemizde Mobee Blade 9.7" T1500, Mobee Blade 9.7" T1500 özellikleri ve Mobee Blade T1500 hakkında bilgiler verilmektedir.

“Neden Lisanslı Yazılım Kullanmalıyız? Lisanslı Yazılım Kullanımının Avantajları” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.